Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok, ha valaki úgy szólítana le titeket, hogy Kisasszony?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, érdekelne, kinek mi lenne a reakciója. :)

Kor is jöhet, köcce.


2017. jún. 23. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ez elég fura stílusra utal. Vagy csak simán zavarban van a pasi :)
2017. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha utána magázódnánk, tetszene.
2017. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez szituaciótól függ. Pl a hölgy is olyan ami attol függ mikor mondja a másik
2017. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

CtS: részemről persze, hogy mehetne a randi ha szimpatikus a fiú/férfi, a magázódás, meg ez a túlzó cizelláltság ha humoros, kedves nem kizáró ok.


De van aki szimplán kinevetne, szóval ne akarj itt több száz random nő (akikkel kapcsolatba lépnél szívesen) viselkedésmintájáról néhány válasz alapján képet alkotni, lehetetlen.

2017. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké 69%, köszönöm neked is és a többieknek is. :)
2017. jún. 23. 16:19
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, mindig is bejött ez a megszólítás. 30-as éveim elején meg már kifejezetten bóknak veszem :D
2017. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Gondolom te a másik 69%-os vagy, ha nem, akkor bocs. :D Jó tudni, hogy bejön. És hogy folytatnád, ha szimpi, magázódva? Ha tényleg ua. a 69%-es vagy és már másodszor írok, akkor sorry. :D
2017. jún. 23. 16:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz vagyok..ő egy másik 69 %-os. Sztem tegeződve de ez helyzetfüggő, volt már hogy magázódtunk de nem sokáig :)
2017. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Furcsán néznék, de ha bejönne a srác, akkor nem hajtanám el emiatt. Ha hangulatomnál vagyok, elbohockodnék a megszólításhoz illő stílusban.

21

2017. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. A föci tanárom jutna róla eszembe, mindig minden lányt így hívott kis palóc tájszólással. 😊
2017. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!