Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok véleménye érdekel. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy 35-40 éves férfi szólítana meg titeket (persze kultúráltan) ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok semmi jó elrontója :P


18L

2014. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Negédes mosollyal hajtanám el a pedofil állatját.
2014. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1. És meg is ismerkednél ha tetszene neked egy fiatalos 40. es pasi?
2014. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

36 vagyok és szexeltem már olyan lánnyal, aki pontosan fele annyi idős volt, mint én. Pénz és befolyás használata, fizetés nélkül. Egyszerűen megismerkedtünk és a szokásos módon (ahogy minden férfi csinálja) elcsábítottam.


Jó dolog. Amúgy a 20-25 év körüli lányok közül elég sok nyitott az idősebb férfiakkal való ismerkedésre, ezt tapasztalatból mondom. Jó, persze 3-ból 1 egyből elhajt, de kit érdekel? Egy csomó másik van, amelyik meg nem. Még sosem szexeltem életemben 30 éves, vagy annál idősebb nővel. Ha feleségem lesz, ő is valahol 20-28 év körüli lesz, amikor elveszem.


Szóval nem vagyok 18-20 éves lány, de tudom tapasztalatból hogy sokuk nyitott az idősebb férfiakra.

2014. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3. Ne nyúld le a nőmet! Mennyé odébb innen!
2014. jún. 17. 13:11
 6/21 ivilicious ***** válasza:
40%
Semmit, ha bejön, akármi lehet még, 30-40 pont ideális férfikor :)
2014. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Neme rre vagy kíváncsi, de én 26 évesen se foglalkoznék vele.

Persze egy kor semmi, látni is kell...lehet alaki25 évesen is öreges, vagy 30, és elkerülöm, meg későb is fiatalos, szomszdom 35, és van pocija is,de helyes, ha rámhajtana, hagnyám magam, aztán kiderülne, hogy mennyire jön be a dolog...


Szóval, ha fiatalos és szexi, akkor nem gond...de egy szigorú , akkor nem kell.

2014. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
elküldeném a francba.
2014. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

Na mi van kérdező?! A korodbeli nőket nehezebben lehet(kultúráltan)ismerkedés céljából megszólítani?

Egy 18-20 éves lánynak elég csak a pénzt mutatni,aztán már nyert ügyed van!

2014. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9:

Te tényleg nem férfi vagy igaz? Nem vágod, hogy egy fiatalabb nő egyszerűen csak jobb?

Gondolkozz el: Neked kitől lenne inkább gyereked, egy 25 éves vagy egy 35 éves nőtől? Elmondom, nekem és a legtöbb férfinak mindenképpen egy 25 évestől, mert az sokkal egészségesebb szülőkor.

Tudod mikor vannak a nők a fizikai kinézetük csúcsán? Kb. 18-28 évesen. És a férfiak? Kb. 25-35 évesen. Vagyis MÁS korban. Ezért vonzódik a legtöbb férfi az előbb említett korú nőkhöz és ezért egy férfi a legvonzóbb a nők számára abban a korában.


Miért ne akarhatná egy férfi a jobbat? Ha ott van egy ugyanolyan belsejű 25 éves, vagy egy 35 éves nő, miért bűn a szerinte jobbat, a 25 éveset választani? Én mindig úgy gondolkodtam, hogy a létező legjobbat akarom magam számára és ezek a kb. 18-28 körüli nők, akikkel szívesen kezdek kapcsolatot is.


Olyanról meg már félve beszélek, mert sejtem hogy fel sem merült benned, de egy 25 éves nővel sokkal nehezebb munka az egész ismerkedési folyamat és az összejövés, mint egy 35 évessel. Figyelj: Egy 25 éves nő tudja, hogy a csúcson van és hogy nagyon vonzóan néz ki. Őt akarja a 15 éves férfi, a 25 éves vele egykorú és a tőle idősebb 35 éves, 45 éves férfi is leginkább, mert ő a legvonzóbb. Ellenben sok 35 éves nő már pánikol, amiért nincs még gyereke és családja és emiatt már lejjebb is adtak a korábban magas mércéjükből. Összességében állítom hogy nehezebb összehozni bármit is egy 25 éves nővel, mint egy 35 évessel.


A sok általad felsorolt sztereotípia és gyűlölködés is említésre méltó: Szerinted a 20 év körüli nők pénzéhesek (te is voltál 20 éves, nem?) és a 30 feletti férfiak pedig bénák az ismerkedésben és pénzzel akarják megvenni mások szeretetét. Csak a 30 feletti nők a jók, akikkel ennek ellenére valamiért még sem akar olyan sok férfi ismerkedni, mint a 20-as éveikben. Ezeket remélem sikerült más megvilágításba helyezni az efeletti 3 bekezdéssel.

2014. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!