Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nehezen veszem rá magam a találkára a csajokkal pedig nagyon kekszelnék már? De mégis le akarom rázni őket? 21/F

Figyelt kérdés

A legjobb lenne nekem ha egyszeruen feljonne hozzam, egy szot sem szolna csak vetkozne es tenne szet a labat. Utana meg angolosan tavozna lehetoleg minel hamarabb.

Sok csajjal beszelgetek pl tindert szedtem le nemreg es tenyleg eleg jo csajokkal beszeltem meg talalkozot de a legtobbet lemondtam vagy nem lett belole semmi mert valahogy ilyen menekulesi kenyszer jott ram pedig nem volt mindegyik csaj olyan akaszkodo. Bar volt mar ezzel kapcsolatban rossz elmenyem lehet azert.

Azon gondolkodtam hogy talan egyik sem tetszik annyira, vagyis tudat alatt nem er meg nekem egy randit. Mert regebben randiztam normalisan nincs ezzel semmi gond, es van olyan lany akiert kezem labam tornem de sajnos baratja van :( De nem lehet koztunk semmi, sok mas ok miatt pedig en sem vagyok neki semleges... rosszkor rossz idoben vagy hogy mondjak, ezen elegge nehez tultennem magam. Mondjuk iranta nyilvan gyenged erzelmeim is vannak es igazabol el akarom felejteni ot azert akarok mindenkepp becsajozni, meg hat nem nezek ki eppenseggel rosszul sem.

De valahogy nem megy nemtudom miert. Foleg akin latom hogy "normalisabb" tehat nem konnyen kaphato azzal inkabb be is fejezem mert ugy erzem nincs turelmem/motivaciom befuzni. Nem tetszik elegge vagy mi? Magam sem tudom.

Viszont viaskodik a farkam es az agyam mert kicsit ki vagyok mar :D Szoval nem ertem magam, elnem kellene a lehetoseggel de megsem akarok. Vajon mi van velem?


2017. jún. 28. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem érdekel eléggé. Felejtsd el azt a másik lányt, akit szeretsz, de nem lehetsz vele. Utána érdekelni fog más lány is.
2017. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert retardált vagy.
2017. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak fűrészelni akarsz akkor menj a rosszlanyok.hu-ra, ők ha lell szó nélkül szétteszik a lábukat neked. Ha barátnőt akarsz, akkor meg normálisan, humorosan ismerkedj.
2017. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagy az isten állatkertje.
2017. jún. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elso valaszolonal a pont. Nem erdekelnek, mert lekot a masik csaj, ezert nem is akarsz belejuk energiat fektetni. En ugyan no vagyok, de hasonloan jartam mar en is. Az erzelmek mar csak ilyenek. :)

28/N

2017. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!