Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kifejezetten randi, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kifejezetten randi, hanem csak baráti jellegű találkozó, de mégis nagyon szeretnék bevetni minden létező dolgot, hogy minel jobban nézzek ki és tetsszek neki; milyen kezeléseket ismertek?

Figyelt kérdés

Kozmetikus fodrász konkrét kezelések bármi érdekel....

Ha lehet, konkrét dolgokat írjatok, mint például a szemöldök igazítás, brazil hajvasalas ilyesmi. Ha már próbáltad az adott dolgot, megkérlek, írd le a tapasztalataidat. Pld amit nem próbáltam, az a halpedikur, de érdekelne lehet. Köszi Csajok! Fiúk illetve férfiak is írhatnak, érdekelne a véleményeteket.


2017. jún. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra megy ki a játék, hogy ezen a "baráti jellegű találkozón" végül majd hívjon el egy valódi randira? Te kis rafkós:)
2017. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából csak szeretnék a legjobb formámban mutatkozni előtte.
2017. jún. 13. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyi idős vagy, milyen a stílusod, így nyilván nem tudok neked jót ajánlani látatlanban.


Ha elfogadod: ha nem próbáltál még valamilyen szépítő "varázskezelést", akkor ne pont a tervezett találkozó/randi előtt legyen az első alkalom, mert ha pl. egy új kozmetikai eljárásra érzékeny, allergiás lesz a bőröd vagy megéget a szoli vagy sebes lesz a bőröd a bármilyen szőrtelenítő összetevőjétől, akkor azzal többet ártasz, mint használsz.


Te ezt most randinak fogod fel, nincs ezzel semmi gond, de inkább arra fókuszálj, hogy a stílusban hozzád illő, szokásos dolgokat igyekezz a találkozó előtt besűríteni.

Ha szoktál fodrászhoz járni és festeted a hajad, akkor nyilván menjen, de lehet, hogy nem a legjobb ötlet most egy huszárvágással hajstílust és hajszínt is változtatni egy vadidegen szalonban.


Fontosabb, hogy olyan legyél, aki a mindennapokban is: ápolt, igényes. Ehhez egy fodrász, kozmetikus, manikűrös pl. jó ötlet, ha egyébként is beletartozik a rutinba.

Lehet esetleg egy csinosabb ruhát, új táskát vagy cipőt választani, de nem kell megvadulni egy ilyen félig baráti találkozó lehetőségétől.

Annyira nem kell átalakulni hirtelen, hogy a barátod rád se ismerjen :)


39 éves nő vagyok, így ami eszembe jut az egy szép, különlegesebb harisnya vagy épp egy szép, igényes géllakkal megkoronázott pedikűr és nyitott orrú magassarkú cipő- de ha egy több kilométeres városi séta a cél, akkor sztornó :)


Érezd jól nmagad a bőrödben és ne görcsölj rá a hódításra ilyen mértékben.

Sok sikert.

2017. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tali még odébb lesz, úgyhogy lesz időm mindenre. :)
2017. jún. 13. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
miert mikor talalkoztok ?, amugy szerintem legyel termeszetesebb , eleg ha a hajad megcsinalod meg egyszeru smink!
2017. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!