Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg csak a szexrol szol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg csak a szexrol szol?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sraccal.. ugyan ismerjuk egymast gyerekkorunk ota.. 1honapja annak h talalkozgatunk.. viszonylag eleg hamar lefekudtunk de nem banom mert jo volt a azota is minden nap beszelunk.. nagyon sokat dolgozik tenyleg.. reggel elmegy s este 11kor er haza ami altal nem jut ram sok ido de igyis egesz nap jelentkezik.. az elejen eleg lelkes volt folyton ugy beszelt h mi meg nekunk szoval nem az volt h o meg en :) viszont legutobb azt mondta neki most tenyleg nem fer bele egy kapcsolat mert ugy erzi a sok melo mellett nem tudna nekem 100%ot nyujtani.. azt kerte ettol fuggetlenul talalkozzunk beszeljunk.. ismerjuk egymas szuleit.. egyutt alszunk kozos programot tervez mindig.. most legutobb csaladi napra hivott magaval meg az anyukajaval... viszont amit nem ertek h ha ez nem kapcsolat akkor mi? :D


Nem reg megkerdezte h rajta kivul lefekudtem e massal? Termeszetesen nem de azert erdekelt miert kerdezte amire az volt a valasz h mivel nem vagyunk egyutt igy barmi lehet.. persze akratomon kivul is megerositettem abban h habar nem vagyunk egyutt de rajta kivul nem fekszem le massal... elmondasa szerint o sem... viszont nem tudom h ez most azert volt fontos mert o tenyleg ugy gondolja h mindenki kehet amerre akar de neha egymassal is szexelunk.. vagy arra volt kivancsi hogy allok a dologhoz.. szerintetek? Nobol vagyok tudom mindenben magyarazatot keresek de ez masnak is epp olyan fura lenne mont most nekem... segitsetek megerteni..


Ui: legutobb kiprobaltam h nem jelentkeztem nem reagaltam az uzeneteire(idom sem volt ra s o ehhez nincs hozzaszokva :D) mikor tudta h mar lejart a munka idom felhivott s kerdezgetett azt hitte valami baj van szoval aggodott.. legyek turelmes? Lehet ebbol meg valami? Koszi elore is a segitseget. 25/L



2017. jún. 29. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát hogyha neked ez így megfelel akkor szórakozzatok,lehet később alakul és egy pár lesztek
2017. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Megmondod neki, hogy vagy kapcsolatban, vagy sehogy, és tartod is ehhez magad. Kb. ez az egyetlen lehetőség, nem ismerek embert akinél a kivárásos taktika működött volna, beleértve magamat is.

Ps. ez sem fog működni nagy vszínűséggel, de legalább tisztázzátok, és nem zúgsz bele még jobban.

2017. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem csak biztos akart benne lenni,hogy csak ő d#ja a va#nádat.

Különben ha szeretne, mély érzelmeket táplálna irányodba akkor is szakítana rád időt ha a belét kidolgozza az ember. Nem csak ő az egyedüli ember aki sokat melózik mégis időt szakít arra akit szeret akivel nem csak b#ni akar hanem tartalmas időt együtt tölteni a párjával.


Ez nem kapcsolat amiben vagy. Ez szimplán egy taktikai játék. Ilyen se veled se nélküled gyerekes hozzáállás.


19/L


Le lehet pontozni. Nem érdekel.

2017. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Az meg,hogy bemutat az jóska pistának és néha néha még veled is..hát csak hogy érezd a törődést. Tudod különben túl átlátszó lenne,hogy csak üríteni akar benned.
2017. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
**Az meg,hogy bemutat a jóska pistának és néha néha még veled is foglalkozik, taliztok..stb
2017. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amikor tud vagy van kis ideje egybol jon hozzam... s nem csak este altalaban mindig csinalunk valamit.. volt mar szex kapcsolatom de ott este mentem reggel jottem.. nem mutatkoztunk egyutt nem csinaltunk egyutt semmit.. vele viszont igen.. ezekszerint szamotokra olyan mintha csak uriteni jarna? Hozza teszem 50km van koztunk.. idaig eljonne csak a szexert?
2017. jún. 29. 10:32
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Primitív ösztönlények vagytok mindketten, mint a kutyák és a macskák, akik hadunálják egymás testét. Szánalmas a mai társadalom jó része. 😬🙄👎
2017. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
*használják
2017. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Rendszeresen találkoztok, sokat beszélgettek, közös programokat csináltok, ismeritek egymás szüleit, családi napra vagy hivatalos hozzájuk, napközben is keresitek egymást, ha nem jelentkezel, aggódik érted, szeretkeztek, mással nem létesítetek szexkapcsolatot, de nem vagytok együtt? Mégis, mi az, ami hiányzik a kapcsolatotokból, minek kéne még meglennie ahhoz, hogy együtt legyetek?

Nézzétek el nekem, hogy nem értem, én már öreg vagyok, amikor mi fiatalok voltunk, akkor azt, ha rendszeresen találkoztunk, úgy neveztük, hogy mi most együtt járunk. Nem voltak ilyen kategóriák, hogy komoly kapcsolat, nem komoly kapcsolat, együtt vagyunk, nem vagyunk együtt, csak kavarunk, hivatalosan együtt vagyunk (ez utóbbit végképp nem értem).

2017. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is egy kapcsolat. Ha jól megvagytok, nem veszekedtek, akkor még sokan irigyelhetnének is. Az anyukájának is bemutatott. Nem hiszem, hogy minden héten más lányt visz haza a családi napra.

Szerintem ez kapcsolat, csak ő valamiért fél annak nevezni:)

Amíg nekedis jó ez, addig csináljátok csak. Ha meg később ezt hivatalossá akarod tenni, akkor majd választás elé állítod:)

2017. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!