Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként taktikázni kell, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként taktikázni kell, hogy belém szeressenek? (Én már tényleg nem értem)

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél nagyon kitárulkozó vagyok, elmondok mindent nincsenek úgymond titkaim, sőt a másikat is meghallgatom legyen bármilyen problémája. Nem szoktam hülyíteni a férfiakat, ha egy mellett leteszem a voksom és kölcsönös az érdeklődés, akkor más férfival nem ismerkedek közben és ezt is persze elmondom. Eddig nem szerettek belém és kezdem azt gondolni ez lehet az oka. Ismerősi körömben, de elég elkapni egy páros női tagjának beszédét, megdöbbenve tapasztalom hogy hisztisek a nők (tisztelet a kivételnek) és papucsként ugratják a férfiakat még akár a legnagyobb alfahímet játszó férfit is. Ők meg kaparnak az ilyen nők után. Barátnőm is kiábrándított mondván egy férfinak nem írogatunk, nem keressük majd ha akarnak valamit ők írjanak. Randiknál ők találják ki a programokat és eszembe ne jusson felajánlani hogy én is beszállok a költségekbe. Tényleg ilyennek kéne lenni? Meg tényleg önző módon magamról kell állandóan beszélni és kihasználni a másikat mert csak akkor leszek "vad akiért küzdeni kell"?
2017. jún. 20. 11:18
1 2 3 4
 1/38 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Barátnőm is kiábrándított mondván egy férfinak nem írogatunk, nem keressük majd ha akarnak valamit ők írjanak. Randiknál ők találják ki a programokat és eszembe ne jusson felajánlani hogy én is beszállok a költségekbe."


A barátnőd ha ezeket komolyan is gondolja, akkor elég buta.


Taktikázni és játszmázni felesleges. Személy szerint nagyon nem preferálom az olyan nőket akik inkább játszmáznak ahelyett, hogy őszinték lennének és érdeklődőek. Ha egy lány nem keresi a férfit, akkor azt a benyomást kelheted a férfiban, hogy nem igazán érdekeli.

2017. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mindig is voltak női praktikák amivel fel lehetett hívni a figyelmet,amivel kissé izgalmasabbá lehetett tenni az ismerkedést. Nem új keletű dolog ez, csak azok számára hihetetlen akik most hirtelen dugni akarnak egyet és mivel szép új világban élünk egyből neki is lehet ugrani. Ezzel csak az a baj, hogy kimarad a szeretet a szerelem és ahogy itt is olvassuk az emberek szeretetéhessé válnak, vágynak a szerelemre, érzelmekre, de nem tudják, hogy is lehet ezeket elérni, kivívni.
2017. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság, a hercegnő típussal szóba sem állnék, de ha mégis, az első randi után max, de elhajtanám. Gyűlölöm a taktikázást. De nekem pl 1-2 randi kevés a szerelemhez. Te vagy a normális a helyzetben, megnyugtatlak. Nem volt csak szerencséd. Vagy egy ostoba majmot akarsz magad mellé, akit játszmázással lehet csak ott tartani?
2017. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Kuryy ***** válasza:
100%
Több szempontból is nézhető ez a dolog a legfontosabb és amit értékelnek a pasik , ha kicsit titokzatos maradsz , nem kell megtervezni előre semmit így mindig fent tartod a fél érdeklődését. A másik szempont , hogy nem te döntöd el , hogy ki szeret beléd és ki nem. Sokszor valaki egy kapcsolatban fél év után kezd szerelmes lenni vagy kezd beleszeretni a másikba . Ember függő de ha tényleg kölcsönös az érdeklődés bármi meglehet :) válasz a kérdésedre felesleges taktikázni nem kell túl gondolni semmit.
2017. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Bár egyszer randiznék egy ilyen őszinte, nyílt és egyenes nővel, nekem ez nem hogy baj, hanem kifejezetten szimpatikus a nyíltság és őszinteség, én is ilyen vagyok. Pont a taktikázás taszít, de sajnos szinte minden ember, nő is, férfi is taktikázik, mert olvassák ezt a sok idióta női meg férfi magazint, hogy csábítási trükkök, meg PUA, meg istenharagja..
2017. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
Persze, itt az összes pasi azt írja, hogy ne taktikázz, de például én is pont azért kezdtem el, mert ugyanazt tapasztaltam, amit te. Mindig azok a pasik zúgnak belém, akiket én konkrétan leszarok(nyilván ez izgatja az érdeklődésüket), akik iránt pedig odavoltam, azoknak meg én nem voltam elég érdekes. Ezt meguntam, és elkezdtem játszani kicsit az elérhetetlent, ha egy pasi nagyon bejön, akkor is próbálok titokzatosan viselkedni, soha nem írok rá, nem hívom el sehova(legalábbis az ismerkedős időszakban), nem éreztetem, hogy odavagyok érte. Ez nem könnyű, de sajnos az emberek így működnek, én is olyan pasikba zúgok bele, akik nem futnak utánam, nem mennek át papucsba mellettem, nem bókolnak folyton, akikből sugárzik az önbizalom...valamiért ez így izgalmasabb. Viszont, ettől még add önmagad, csak nem kell már 2 randi után éreztetni, hogy odavagy valakiért. Mindig várd meg, hogy a másik fél éreztesse előbb.
2017. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Jó hogy ezt írjátok, ők is ezt mondják az elején, hogy de jó hogy nincs taktika végre valaki. De aztán jön az, hogy nem kell értem küzdeni, kiszámítható vagyok, stb.

Én azt látom, hogy ha nincs is kimondva, de ezek a taktikák bejönnek mert felkeltik a másik fél érdeklődését. Elég csak abba belegondolni, ha a nő elolvassa a levelet de nem ír pár napig vagy eltűnik. Rögtön érdekesebb, mint az aki visszaír, vagy mondjuk mer ráírni a másikra, hogy milyen napja volt.



* Privátot légyszíves ne írjatok ismerkedési szándékkal. Vélemények miatt vagyok az oldalon és elsősorban tanács kell. Köszönöm.

2017. jún. 20. 11:44
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen vagyok rá, hogy taktikázzak pont így mint te. Fiatalabb fejjel rettenetesen nehézzé is tette az ismerkedést, ahol a fiatal fiúkat mindinkább egy különleges titokzatos, elérhetetlen punci hajtott, mindig az új az új a különleges stb.


Később értettem csak meg, hogy azért nem kell ezt bánni, mert őket tényleg nem érdekli a személyiséged, nekik az kell, hogy játszma személy legyél, mindig felelj meg egy trendnek, lehessen vele menőzni, de erre kapcsolatot senki nem bír építeni.


A párommal meglehetősen brutális őszinteség mellett ismerkedtünk meg, semmi körítés, a valóság. Tudtuk, hogy mire számíthatunk, és tudtuk azt is, hogy ez kell mindkettőnknek. Nem hazudunk egymásnak azóta sem, ha valami nem jó, akkor is elmondjuk ha fáj, ha kényelmetlen, kellemetlen téma, ha vita lesz belőle, de valamiért mégis jól működik az egész már évek óta.


És az őszinteség nem igénytelenség, nem jelenti, hogy a párom kedvéért ne mutathatnám a női oldalam, ne lehetnék a kedvéért kicsit odaadóbb, gondoskodóbb. De ez még a saját személyiségem tükrözi, és semmi mást.


Akik taktikáznak, általában 30 év körül fáradnak bele, amikor már megállapodnának, de azt se tudják hogyan kell elkezdeni egyáltalán egy bizalmi kapcsolatot, nem hogy fent tartani...

2017. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

#6


"Mindig várd meg, hogy a másik fél éreztesse előbb."


Na ez aztán egy zseniális tanács bzmeg, csak épp az nem jut eszébe az ilyen magadfajta IQ szamurájoknak, hogyha a másik is pont ezt a taktikát követi, akkor az életben nem jönnek össze, pedig tök odavannak egymásért.

2017. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
#6 :D Pontosan erre gondoltam és én is ezt tapasztalom.
2017. jún. 20. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!