Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye tényleg rossz ötlet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tényleg rossz ötlet az egyik bnőjénél érdeklődni utána?

Figyelt kérdés
Van egy eladólány, aki borzasztóan tetszik, szeretném elhívni egy kávéra kezdésként. Viszont nem látom jóideje a boltban. Egy másik eladólányt, akivel tök jóban voltak viszont igen. Érdemes lenne nála kérdezősködnöm, hogy mi van vele? Két dologtól tartok: a bnője visszamondja neki és az milyen már, hogy tőle tudja meg, hogy bejön nekem? (Viszonylag biztos vagyok abban, hogy a bnője elmondása alapján rámismerne.) A másik dolog, a bnője elég furán tud néha viselkedni, mintha zavarban lenne, ha nála fizetek. Szóval nem tudom, hogy nem kavarna-e be. Tudom, a legjobb lenne várni, amíg újra lesz az üzletben, de már megbolondulok.
2017. jún. 20. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, rózsát terem, ahogy szokták mondani. Teljesen felesleges egy harmadik, közvetítő felet is belekavarni ebbe az egészbe.


Tanulj türelmet, nyugi, kifizetődő lesz.

2017. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, mert nem ismered azt a barátnőt. Ha jó barátságban lennél vele, akkor simán megkérdezhetnéd, de így inkább ne tedd.

Fogalmad sincs, mennyire megbízható a csaj.


21/L

2017. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miert lenne rossz otlet? Miert lenne ciki, ha a baratnojetol tudna meg, hogy erdeklodsz utana? Nem ertem a logikadat. Novessz tokot bratyo es legkozelebb kerdezd meg a penztaros lanyt, hogy a merre van a bajos baratnoje, mert eppen el akartad hivni a Copocabanara csobbani egyet. Melle meg kacsints egyet a penztarosra.


Vagy azt mondja, hogy szabin van, vagy azt, hogy orokre kilepett. Kerd meg, hogy segitsen neked ot megtalalni, a lanyok szeretik intezni az ilyen keritos, romantikus bonyodalmakat, szerintem nincs vesztenivalod.

2017. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!