Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl komolyan vesz, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komolyan vesz, vagy csak ennyire bizonytalan?

Figyelt kérdés
Még csak alig ismerjük egymást, eddig csak párszor randiztunk. Közös találkozási helyeken ismertük meg egymást. Mindketten sok buktatót látunk már az elején egy komolyabb kapcsolatra. Én szívesen megpróbálnám a sráccal, szívesen megismerném jobban, hiszen még nem tudok róla sok mindent. De a srác már most az elején is iszonyatosan sokat gondolkodik kettőnkről, hogy érdemes-e belevágni, már a randizás részén is. Úgy érzi, hogy nekem egy idő után elegem lenne az ő határozatlanságából mert szerinte én határozott vagyok, hogy nem érzi, hogy örökre szólhatna. És tényleg ha találkozunk, látom, hogy folyamatosan csak agyal. Ez szerintetek inkább jelenti azt, hogy komolyabban tetszek neki, vagy pont, hogy nagyon bizonytalan, hogy kellek-e neki?
2017. jún. 29. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Keményen bizonytalan, ezt magambol kiindúlva mondom, én is ilyen vagyok. Azért agyalok és tervezem a jövőt, hogy magamhoz kössem, ez beteges komolyan! És nem, 7 éve nem randizok, és nincs barátnőm, így nem bántok senkit!
2017. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!