Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolta a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta a szakítást, vagy bizonytalan még?

Figyelt kérdés

Tegnap 5 hónap után szakított (most másodjára) velem a párom (távkapcsolat). Azzal az indokkal, hogy a szeretete most nem elég a folytatáshoz és mert egyedül szeretne lenni. Szeretne a munkájára koncentrálni és a sulira (2-t csinál egyszerre).

Ma meg azt mondja, beszélgetni akar velem minden nap, sőt találkozni is szeretne havi 1-2x. Azt sem tartja kizártnak, hogy szex is legyen közöttünk, ha én is akarom. Meg hogy most kell pár hónap pihi neki, de nem elképzelhetetlen, hogy még folytathatjuk a kapcsolatot.

Akkor most komolyan gondolta a szakítást, vagy nem?

Van értelme reménykednem?

Butaság lenne részemről, ha belemennék a szexbe? Vagy csak szeretőnek akar? Mert én kívánom őt és élvezem is vele a szexet. Megmondtam neki, hogy amennyiben más nő is van az életében, szó sem lehet róla. Ő meg attól fél, ezzel reményt ébreszt bennem.

El lehet úgy szakadni tőle, ha továbbra is tartjuk a kapcsolatot? Mert úgy érzem, könnyebben átvészelném a szakítást, ha fokozatosan maradnának el a találkozások, beszélgetések.


2009. jan. 21. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal rosszabb ha fokozatosan maradnak el a találkák. Szerintem inkább próbáld meg elfelejteni.Én legalábbis nem szeretnék egy lenni a sok közül.És miért csak szexet akar,ha nincs senki más?Próbáld meg elfelejteni,még ha nehéz is.
2009. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
komolyan gondolja. Viszont pasi letere, neki konnyebben megy talan a feledes. Azon gondolkozz, neked mi lenne a jo. Ha fel tudod fogni, hogy csak baratok legyetek es akarsz vele talakozni, akkor yugodtan talalkozz, ha nincs parotok es szexet akartok, azt is lehet, de csak ugy, ha nem remenykedsz tobben. Ha ugy erzed, ez neked nem menne, akkor jobb ha egy ideig nem latpd abszolut, amig tulteszd magad rajta.
2009. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!