Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gondolja komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolja komolyan egy 40 (F) éves egy 22 (N) évessel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival aki elvált ugyan de nem lett gyerek az előző kapcsolatból.Eleinte csak barátként beszélgettünk de akkor is órákat eltudtunk beszélgetni.Később komolyabbra fordultak a dolgok köztünk s lefeküdünk,nem túlzok ha azt mondom hogy életem eddigi legjobb együttléte volt,minden tökéletes volt,rózsák,illatos gyertya fürdő s nagyon tudta a dolgát,elmondása szerint ő is igy érezte,azota csak jobb lett a dolog köztünk..De akkor se akartam komolyan venni,de hát annyi közös van s annyiszor támogatott hogy beleszerettem.Ő azt mondta hogy komolyan gondolja,már ennek több mint féléve,ha találkozunk ha csak beszélgetünk telefonon nagyon hosszura nyulik(kb telefonon 3-6 órát tudunk csevegni s azonkivül egész nap irunk),felhozta azt hogy akarna családot is velem.Én is nagyon szeretném,valojában egyre jobban elvarázsolva érzem magam tőle de nem akarok csalódni,félek nagyon ettől s ezért szeretnék véleményeket!Lehetőleg férfiak válaszát kérem!Előre köszönöm a segítségét mindenkinek!

2017. máj. 28. 01:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
De te miért akarod vele komolyan? Apád lehetne. Oké most vele vagy kicsit de aztán jobb ha tovább állsz, még fiatal vagy, bulizz, ismerkedj, tapasztalj aztán tudatosan válassz párt magadnak pár év múlva. Ő simán komolyan gondolhatja, csak örül hogy befűzött egy friss puncit aki olyan buta hogy még szülne is neki. Gondolj bele, pár év múlva már öreg lesz, ráadásul egyedül van, senkije nincs, szted nem akarja hogy mellette maradjon egy fiatal csaj? Neki kb te vagy az utolsó esélye. Ne áldozd rá a fiatalságod.
2017. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Drága kislány.

Alig ismered, nem éltek együtt, de felhozta, családot akar veled. Azt mondta, amit hallani akartál, úgy viselkedett, amivel egy naiv 22 évest le lehet venni a lábáról.


Kérdezem. Bemutatott a barátainak, családjának? Gondolom nem. Te vagy az új pipi husi alkalmi partner.

2017. máj. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
40/F. Amikor Te még gyönyörű leszel,net és fitt ő már egy libidó gyenge vén kukac lesz. Nehogy szülj 22 évesen, főleg ne egy 40-es palinak.Amikor Te 40 leszel addigra ő....csak egyszer lehet valaki fiatal, ne szúrd el!
2017. máj. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
40 éves palkonak respect,te meg szégyen vagy.....
2017. máj. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Nem gondolja komolyan, csak jatszadozik veled, mint macska a buta egerrel, es a csillagokat is lehazudja, hogy minel tovabb megtartsa a friss puncit. Rozsa, illatos gyertya,furdo... gyakorlatilag ingyen, filleres koritessel varazsol el. Szerintem jot rohog magaban. Amugy meg nyolc ev mulva te egy gyonyoru, fiatal harmincas leszel, o meg egy otvenes, rozzant venember. Szegyellni fogod a vilag elott, hogy o a ferjed. Ez a valo vilag, nem a rozsa-gyertya-furdo-szex kaprazata. Ebredj fel!
2017. máj. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idióta nőt, fickó meg jól csinálja, ha akadnak hülyék a horgára miért ne
2017. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Lehet teljesen, lehet nem.

Te érzésed kell legyen...

A korral ne foglalkozz, ellenpélda a fenti válaszokra, ha most egy "25" évessel jössz össze, ő nagy valószínűséggel elfog hagyni 25 év múlva, egy huszon évesért...

Volt már komoly kapcsolatod, ilyen fiatalon lehet nem, inkább az itt a gond... Élj vele, gyereket csak akkor, ha nagyon úgy érzed Te is, aztán meg kanalazd lassan azt a pudingot.

2017. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne gondolhatná komolyan?

De kérdezhetnéd azt is, hogy mennyire gondolja komolyan egy 20 vagy egy 30 éves pasas..

Nem fogod tudni előre a választ. majd kiderül.

2017. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van az életből hasonló példám. 22 volt a csaj és 39 a pasas, amikor összejöttek. 2 éve vannak együtt, 1,5 éve együtt is élnek. Tök jól működik közöttük a dolog, áldásom rájuk!


Lehet, hogy komolyan gondolja, de ezt nem nekünk kell tudni szerintem. Alkossatok egy párt, viselkedjetek úgy, mutassátok be egymást a szülőknek, barátoknak, éljétek együtt a napjaitokat és majd kiderül mit hoz a jövő.

2017. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Feltettek itt egy nagyon fontos kérdést:

"Bemutatott a barátainak, családjának?"

Ez sok mindent elárulna a férfi szándékairól.

Kérdező, miért nem válaszolsz?

2017. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!