Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Nem is akarsz tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem is akarsz tőlem semmit, mégis hagytad, hogy én fizessek a kávézóban! " - ezt a szemrehányást kaptam nemrég egy olyan randi után, amiből végül komolyabb nem lett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha meghívnak egy pohár ásványvízre (konkrétan erről volt szó, semmi többről), akkor azzal én már elköteleztem magamat, és "tartozom" egy szexszel?
2016. szept. 24. 19:10
1 2 3 4 5
 1/43 RRR ***** válasza:
98%

ne is foglalkozz egy ilyen retardálttal....örülj,hogy nem lett belőle semmi...


nem,dehogy is

2016. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Marhaság. Én 10-ből 6-7 lánnyal akivel randizom, végül nem is szexelek. De az első randin nyilván én szoktam fizetni és általában egy ásványvíz áránál is többet.


Aki ilyet felhoz az kva hülye lehet és/vagy zsugori.


Arról nem is beszélve, hogy a csaj simán lehet hogy csak később dönti el, hogy végül nem akar semmit.

23/F

2016. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
19%
szerintem jár a szex az ásványvízért. de legalább egyszer kitakaríthatnál.
2016. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
11%
van benne valami. Veled is eljátszanák ezt 10en, te is ezt mondanád. Nőként kb sosem fogod megérteni, mert mindig lesz egy balek ki meghív valamire semmiért cserébe. Persze aki kimondja nyíltan, az le lesz szavazva. amúgy meg itt nem szexet vár cserébe, hanem csak egy következő randit.
2016. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Na de nem úgy hívott el, hogy "gyere, igyunk meg valamit, aztán járjunk" (akkor nyilván nemet mondok azonnal), hanem megkérdezte, nincs-e kedvem egy ital mellett beszélgetni.

Pont, mivel nem akartam költséget csinálni, és sejtettem, hogy nem enged fizetni, ezért rendeltem csak egy sima vizet. Ennek ellenére azt is felajánlottam a végén, hogy fizetem a sajátomat, de nem akarta.

Mégis így nekem esik utána.


Nekem furcsa, hogy úgy érzi, "megvásárolt" egy pohár vízzel. De ha ez tényleg így van, akkor tanulok belőle, hogy ilyet soha többet nem csinálok. Vagy engedik, hogy fizessem a sajátomat - és ezt előre leszögezem -, vagy nem megyek senkivel sehova.

2016. szept. 24. 19:27
 6/43 anonim ***** válasza:
5%
mi az, hogy nem engedi, hogy kifizesd? előveszed a pénztárcádat és kiveszel belőle annyi pénzt amennyit fogyasztottál. Te talán gyerek vagy, akinek a szülei mondhatják meg, hogy mit szabad és mit nem?
2016. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

4:

De pont attól balek, ha azt nem fogadja el hogy így működik az élet. Miért hiszitek azt, hogy csak két féle férfi van: Aki 10-ből 10 nőt megkap és aki 10-ből 0-t? Ez nem így van.


Aki jól néz ki és sikeres a nőknél, azt is sok elutasítás éri csak mondjuk az nem olyan fontos, ha mellette még sok sikere is van.

Mondom én is végül 10-ből 7 nővel nem szexelek, akikkel randizok, de mondjuk átlagban hárommal igen. Ami azért nem rossz arány. De akkor most rinyálnom kellene a maradék 7 miatt, hogy akkor meg "kárba megy a pénzem"? Vagy mi?

2016. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
1%
Nyilván gyökér volt a randipartnered, de ettől még nyugodtan kifizetheted az ásványvizedet. ;-)
2016. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
14%
Ha röpke ismeretség és nagyon úgy néz ki,hogy nem lesz több találka mert részedről felejtős akkor legyen már benned annyi tartás,hogy fizetsz magad után,majd maximum ha egy gavallér úriemberrel állsz szemben akkor elhárítja és nem hagyja,hogy fizess.
2016. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
5%

A pasinak ez a megnyilvánulása gáz volt, ez eddig alap.


Viszont a te kérdésedben is van egy rész, ami dettó elég gáz.

A srác szót nem ejtett a szexről. Nem a szexet kérte rajtad számon, hanem az esélyt, amit úgy érzett, hogy nem kapott meg. Hogy mire szeretett volna esélyt kapni (komoly kapcsolatra vagy szexre), azt te nem tudhatod ennyiből.


Az, amilyen magától értetődő könnyedséggel sütitek rá az a férfiakra az 'ez is csak dugni akart' címkét legalább olyan gáz, mint ennek a srácnak a kiakadása.

2016. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!