Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos, fitnesz lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, fitnesz lányok összejönnétek egy kövér pasival, ha kedves, jószivű és mindent megtenne értetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 18:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%

Ha mindent megtenne értem, akkor először fogyjon le a kedvemért!

Vagy mindent megtennél, kivéve, hogy ne zabálj, és mozogj egy kicsit?

2017. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 LazyJones ***** válasza:
38%
Azért azt szeretem, amikor az első válaszolóhoz hasonló emberek úgy kezelik, hogy "ne zabálj és mozogj" és ezzel le van tudva minden. Alighanem sose hallottak az anyagcsere zavarairól, és egyéb nyalánkságokról. A helyzet az, hogy fizikai munkakörben dolgozom, mellette hetente 2x eljárok úszni, valamint cukorbetegként oda kell figyelnem arra, mit eszek. Ennek ellenére képtelen vagyok lefogyni egy 110 körüli érték alá. De persze, nyilván zabálok, és nem mozgok eleget...
2017. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Tapasztalatból mondom, hogyha a "mindent megtenne értetek" takarja a "mindent megvenne nektek"-et is, akkor simán ;D 60 kilós fitness edző és 140 kilós (három BMw-s) férj
2017. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén válaszolok: Nem.
2017. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

2#

Azt tudod, hogy a neved mit jelent, ugye?

Szóval innentől ez csak duma.


Rengeteg nő van (többek között én is!) akinek betettek a hormonok, és hajlamos a hívásra. Pcos, inzulinrezisztencia, endometriózis, progeszteronhiány, és egyebek: mind-mind női betegség! Ezen kívül lehet egy nő is cukorbeteg, vagy lehet mozgásszervi panasza. A hormonális fogamzásgátlókat is nők szedik, de teherbeesési problémák esetén is mi kapunk egy löket hormont. Akkor is, ha a férfinak alacsony a sperma száma, és ezért lesz beültetés!


És szerinted hány pasit érdekel? Egyet se!

Nekem is volt túlsúlyom. Hasonló problémák miatt. Volt olyan pasi, aki azért szakított velem, mert (szerinte) emiatt biztos el fogok hízni a terhesség alatt. Hát kösz szépen!

De ezek után engedtessék meg nekem, hogy én is olyan férfit válasszak, aki tetszik! Nem azért fogytam le és edzek minden nap, hogy rámizzadjon valami dagadt disznó szex közben, aki azt hiszi, hogy elájulok egy csokor virágotól.


Értem a jó pasik is mindent megtesznek! Bármilyen hihetetlen. ;)

Semmi nem indokolja, hogy elhízott pasit válasszak.

2017. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Miért tennék?


A testsúlya az egyetlen tulajdonsága, ami tényleg a saját kezében van. Arról senki nem tehet, hogy milyen magas, milyen a szem színe, hogy kopaszodik e, vagy milyen jóképű. A testsúlyért viszont mindenki tehet, van haverom aki 130 kilóról indult, most sportos 80 körül.


Ahelyett, hogy ilyen kérdéseket írsz ki, és bombanőről álmodozol, keress egy dietetikust és egy jó személyi edzőt, és adj hálát az Úrnak, hogy nem 150 centis vagy, vagy nem az arcod torz, ami ellen semmit nem tudnál tenni

2017. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 LazyJones ***** válasza:
52%

Azt tudod, hogy a nevem miből van, ugye? És hogy a nick nem azonos a születési névvel? Tudod azt, hogy neked jelenleg egyik sincs kint? Mert ha én a nickem miatt vagyok túlsúlyos, te ilyen alapon nem is létezel.


Szóval ennyit erről.


Az, hogy a te pasijaidat mi érdekelte, arról megint csak nem tehetek; talán rosszul választottál. Nekem volt barátnőm 40 kilótól 98-ig, és egyiknél sem az volt a legnyomósabb érv, hogy mennyit mutat alatta a mérleg. Nyilván nem fogom senkinek sem azt mondani, hogy olyan emberrel jöjjön össze, aki nem tetszik neki - ami szerintem súlytól független megállapítás. Azt ugyanakkor zokon veszem, amikor egy jobb genetikával megáldott, gyakran feleannyi idős emberke lazán kirázza ingujjból, hogy ja, ha nehéz vagy, akkor lusta vagy és zabálsz. Amikor ezer egyéb oka lehet annak, és te is írtál rá indokot szép számmal, amikor hiába mozogsz, hiába diétázol, hiába próbálsz odafigyelni a dolgaidra, egyszerűen képtelen vagy egy bizonyos határ alá lemenni.

2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy jönne össze,nem azért edz diétázik,izzad,veszi fel a pics_szoknyát,hogy egy daagadèk ràizzadjon a büdös zsíros testével.

Fogyj le te is 2.

Vagy maradnak a prostik 50000/alkalom vagy marokmarcsi

2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Mo Európa top3 legelhízottabb országa között van. Persze, mindenki étkezési zavaros, meg POCos, meg hormon problémás, és senki nem tehet a sorsáról. Ez a 7 millió beteg ember országa. Logikus mi?


Ui.: pl a gyakran emlegetett hormonális okok kb az elhízottak 4-5%-ra igazak, mégis mindenki ezzel jön.


Mellesleg ismerek olyat, aki tényleg beteg, sosem lesz 40 kilós, de sok odafigyeléssel, és energiával egy nyomyorű, sportosan gömbölyded teste van, mégis folyton megkapja, hogy könnyű neki. Nem, neki aztán tényleg nem könnyű, 3x annyi energia és odafigyelès kell, mint egy átlag embernek, mégis megcsinálta.

2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

OK, elhiszem: képtelenek vagytok lefogyni, így kell elfogadni.

De akkor ti miért nem fogadjátok el a gusztusosan telt formákat? Miért csak a fitness cica jó? Hmm?

2017. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!