Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Molett / kövér lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett / kövér lányok ti összejönnétek egy vékony sráccal?

Figyelt kérdés
Átlagos testalkatom van, nem vagyok se alacsony se magas, semmi extra :D

2016. okt. 27. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Normális ember nem ez alapján választ párt. Én husis vagyok, 80 kiló... Párom meg 56 kiló, csontsovány. De szeretem.

Huszonévesek vagyunk.

2016. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért ilyen lányokat kérdezel? Azért, mert ők tetszenek, vagy mert úgy gondolod, hogy csak náluk van esélyed?
2016. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

En is molett vagyok. Nem zavar addig, amig nem korosan sovany. Szeretem az atlagos testalkatu ferfiakat, mackosakat is. 😊


27N

2016. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párom ilyen és inkább a kinézetünk ellenére szerettünk bele a másikba s nem érdekelt, vonzott mert ő az aki.
2016. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van az a fajta vékonyság, ami nekem taszító (kilátszó bordák stb.), de amúgy összejönnék vékonyabbal is. Bár mostani párom inkább túlsúlyosabb, de nekem a test huszadlagos.
2016. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
A legtöbb molett ember is sportos vagy vékony társat keres. Az emberiségnek nem sok önkritikája van.
2016. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem önkritika kérdése szerintem, én is pontosan tudom, hogy nyugodtan ledobhatnék egy bő 15 kilót, de ettől még nem vagyok képes megparancsolni magamnak, hogy márpedig mostantól az elhízott pasikra fogok nedvesedni. Olyat kell keresni, aki bár normál alkat, bejönnek neki a teltebb nők, vagy le kell fogyni, de az sem napok kérdése, úgyhogy ne akarjuk már 6-12 hónapra megtiltani a próbálkozást másoknak.
2016. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7es értem. Szóval egy nő gond nélkül megteheti, hogy nem sportol, sokat eszik. De ha egy férfi teszi ugyanezt akkor lehúzhatja magát a wcn, mert még a molett nőknek se fog kelleni sohasem....
2017. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csontsovánnyal nem, de egyébként igen.
2017. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kijövünk és arcra bejön,miért is ne.Mondjuk momentán sportos pasim van.
2017. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!