Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van ez a "csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez a "csak egy szex" téma?

Figyelt kérdés

Tényleg vannak nők és pasik akik lefeküdnek valakivel és utána azt mondják, hogy többé nem találkozik egyik a másikkal?


Értem én, hogy akinek sok választási lehetősége van, az nem fog leragadni egynél, ha sorba állnak a jobbnál jobbak.


De én sajnos nem vagyok sem csaj sem pedig jóképü pasi ezért nekem elég sokat kell pedálozni egy egyalkalmas szexért is.


És nem nagyon értem, hogy miért kell 2-4 hetet irogassak a csajnak meg telefonálni vele órákat, hogy utána valahogy nagy nehezen összejöjjön a szex.


A szép fiuknak nem kell ennyit beletenni a dologba. Én nagyon kevés eröfeszitést remélhetek a lányok irányából. Ha nem nyomom elöre a dolgokat, akkor nem is lesz semmi.


Lehet egyébként magyarázni minden irányból, de ami igaz az igaz...a jóképünek született fiuknak MINDIG és MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT vonzó csajok jönnek az életükbe.


Nem számit, ha a fiu depressziós, megkeseredett, nem baj ha csak céltalanul sodródik az életében, ilyesmik nem jelentenek problémát, mert a kinézete hozza a csajokat.


2017. júl. 11. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nőknél is a dekoratívabb cicababák viszik a pálmát,csak mi több érzelmet viszünk a testiségbe,így szex terén kevésbé jellemző a csapongás.Bár igen,ők megtehetik.Mint a jóképű hapsik is.A jó külső előny,és sajnos manapság nem olyan gyakran párosul hozzá szép belső.Ezt vagy elfogadod és próbálod magadból a legjobbat kihozni,vagy feladod.
2017. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a szép nők viszik a pálmát?:OOO


miközben még a rondább nők is könnyen jutnak szexhez önmagukhoz képest szebb pasikkal.


Érzelem meg a nöknek is csak ahhoz kell, hogy a "nem elég jó" pasit jobbnak lássák...a tényleg jó pasik meg jöhetnek 1-2 mondat után is.


2012 óta KÜZDÖK sose lett könnyebb egy fikarcnyit sem. Mivel munkabérből élek, igy 28 éves koromra már ki akarják belőlem sajtolni a xart is, ezért még ez is rátesz egy lapáttal az esélyeim romlására.


Mostanában fogalmazódott meg bennem elöször, hogy....tényleg feladom... :(


Sajnos még prostit se tudok hivni, hogy egyszer olyan nővel legyek, amilyet én választok. Miért nem tudok? Mert itt élősködik öcsém, és nem rakhatom ki, mert csak papiron az én lakásom.

2017. júl. 11. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve!

Nekem egy irtó jóképű pasi udvarol, folyamatosan nyomja a hívásokat, naponta többször is jön, hogy lásson, mégsem tart sehol szegénykém! :)

2017. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát az más téma, ha joképü fiuk nem veszik észre, hogy mennyi lehetőségük van, és nem nehéz nekik elérni, hogy fussanak utánuk a nők...


JAAAA, csak ugye hozzájuk képest is vannak jónak számitó nők...nekik azért kell pedálozni....de pl lehet, hogy nekik meg az átlag szexi csajok meg ingyen jönnek, miközben meg nekem az olyanok már bőven elérhetetlenek.

2017. júl. 11. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

"miközben még a rondább nők is könnyen jutnak szexhez önmagukhoz képest szebb pasikkal. "


Ezt mégis honnan veszed? Jah hogy a kisujjadból szülted ki...

Mellesleg ha jó pasi lennél, de ilyen lúzer lennél, mint ahogy most is előadod magad, akkor sem kapnál meg egy csajt se, csak úgy szólok.

2017. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhiheted, hogy nem azért teper nálam, mert ne kaphatná meg akármelyik jobb nőt.


Attól, hogy valaki jóképű, még nem garantálja magának a sikert!

2017. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, persze, a joképüség által adott esélyeket is le lehet tolni elég szépen, de ahhoz sztem külön rá kell dolgozni a retardáltságra.
2017. júl. 11. 19:54
 8/9 A kérdező kommentje:

"Mellesleg ha jó pasi lennél, de ilyen lúzer lennél, mint ahogy most is előadod magad, akkor sem kapnál meg egy csajt se, csak úgy szólok."


és honnan gondolod hogy én most nem kapok meg 1 csajt se?


JA, HOGY KISZOPTAD a kisujjadból...


ok.


azért modnjuk megnézném hogy egy jóképü fiu az én bőrőmben mire menne (nem sok mindenre...)

2017. júl. 11. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Te magad írtad le lúzerkém. Szopacs
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!