Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinderen a fiúk mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen a fiúk mindenkit mindig jobbra húznak?

Figyelt kérdés

Mindenki annyit áradozott róla, hogy gondoltam üsse kő kipróbálom. Sok fiú ismerősöm mondta, hogy biztos ami biztos alapon ők minden lányt jobbra húznak. (én lány vagyok)


Na most, én azért válogattam elég rendesen, és nem viccelek akárkit húztam jobbra az match lett. Viszont utána nem írtak semmit. Ez most azért van mert engem is válogatás nélkül jobbra húztak de gyakorlatilag nem is tetszem nekik? Volt akinek írtam és úgy se írt vissza semmit.


Ennek így mi értelme?


2017. júl. 14. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ezt csinálják és ha Match van, akkor majd megnéznek alaposabban, és eldöntik, hogy tényleg tetszel-e vagy amit írtál szimpatikus-e. És akkor egy jó részük még ekkor sem ír, mert nem kockáztatnak, megvárják, hogy a nő tegye meg az első lépést.


... igen,... ezek a "férfiak"... kemények. Hiába.

2017. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek az idézőjeles vagy idézőjel nélküli férfiak tudják hogy nem kell semmi tiszteletet mutatniuk mert a csajok úgyis rájuk cuppannak. A nők persze az egészet lerendezik annyival hogy rondák közt is vannak bunkók. Naná csakhogy a tindermenő cuki és a kapcsolati tapló közt igen figyelemreméltó a korreláció. Van szép és rendes meg ronda és egyben bunkó férfi is de már serdülőkorban az ésszel bírók vették az adást hogy a külsőjükhöz mennyit kell adniuk kompenzálásként vagy mennyit nem.... ez akkor márpedig még lehetett jellemformáló.... nem azalatt az idő alatt változik a férfi míg a fürdőszobai tollászkodásból eljut a körúti diszkóba, a történet avagy jellemfejlődés avagy romlás már sokkal korábban tart
2017. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én általában meló közben szoktam tinderezni mobilnettel, olyankor nem hoz be egy képet se. Mindenkit jobbra szoktam húzni, aztán ha matchem van, akkor joban átnézem, vagy szétválok vele, vagy ráírok. Tudod férfiként nem az van, hogy jobrahúzok valakit, és instant match mint nálatok. Azért, hogy ne legyen olyan, hogy valaki nekem egy jobbost adott, én meg rögtön kukázom.
2017. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálják, mert különben nem lesz matchük, vagy legalább is nagyon kicsi az esély rá. Ezeken a társkeresőkön csak a nők tudnak igazán válogatni, férfiak örülnek ha valami visszajelzést kapnak.


Én nem csinálom, válogatok, és írok is matchnél, ami talán azért van mert én átlagon felüli vagyok (egyesek szerint csak így lehet egy férfinak így matche :DD ), de eddig 2 lánnyal találkoztam a 10 matchből, de azokkal is 1x. Egyik a 10 perc múlva szétválással sunyin jelezte, hogy nem vagyok elég jó neki, a másik viszont nem, még FB-n is ismerős, pedig rá is kérdeztem, hogy ha nem akar többet találkozni akkor most mi van, mondja már el... "látta", nincs válasz, nem tiltott le, és nem is vett ki az ismerősei közül... ki érti ezt?

2017. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen az a szétválással sunyi jelzés?
2017. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok, és egyáltalán nem. a külföldieket kivétel nélkül balra húzom, szóval azt ne is számoljuk bele. szóval maradjunk a magyar lányoknál, belőlük körülbelül a felét, ha jobbra húzhatom, a másik felét nem. persze ha valakivel match van még akkor is inkább beszélgetek a lánnyal, kicsit felmérem ténylegesen mennyire vagyunk szimpatikusak egymásnak, aztán hívom randizni csak. minden esetben én írok a lánynak, előbb ha észre veszem, hogy összejött a match. persze volt már olyan, hogy a lány előbb látta, és írt ő. ilyen persze van.

azonban sajnos a kérdező jól látja, vannak akik csak fent vannak, egyfajta önigazolást kereshetnek talán (erre tudok gondolni) de valóban nem válaszolnak semmit, és ezt már nem csak tőled, kedves kérdező, hanem más lányoktól is hallottam, illetve nyilván srácoktól is. szóval sajnos vannak akik teljesen inaktívak, vagy nem tudom mi van velük.

2017. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 olyan, aki nem mondja el hogy baja van, és azt sem hogy mi baja, puszi puszi, "majd beszélünk", majd szétválik, eltűnik, tehát az átlagosnak mondható randi/ismerkedés zárás a nők részéről.
2017. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Csak a dagikat dubom balra, meg a piercingessket. A többiek kizt úgysincs értelme válogatni, így is jó, ha kb heti egy csajjal párba állok.
2017. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ugyan régi, de hátha.

Ha munkatársat dob ki is jobbra húzzátok, mint mindenki mást?

2019. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Aki mindenkit jobbra húz az lehet észre sem veszi ha kollégába fut Tinderen.


Én ugyan nem használom, de elképzelhetőnek tartom, hogy munkatársat jobbra húznék ha bejön.

30F

2019. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!