Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinderen a fiúk mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen a fiúk mindenkit mindig jobbra húznak?

Figyelt kérdés

Mindenki annyit áradozott róla, hogy gondoltam üsse kő kipróbálom. Sok fiú ismerősöm mondta, hogy biztos ami biztos alapon ők minden lányt jobbra húznak. (én lány vagyok)


Na most, én azért válogattam elég rendesen, és nem viccelek akárkit húztam jobbra az match lett. Viszont utána nem írtak semmit. Ez most azért van mert engem is válogatás nélkül jobbra húztak de gyakorlatilag nem is tetszem nekik? Volt akinek írtam és úgy se írt vissza semmit.


Ennek így mi értelme?


2017. júl. 14. 13:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez azért fura, mert utána nem írt, hanem szétvált, mintha meggondolta volna magát...
2019. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!