Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki? Lemondjam inkabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki? Lemondjam inkabb?

Figyelt kérdés

A fiú, akivel randizgatom mar egy ideje, szervezett egy programot Budapesten, egy éjszakát ott is toltenénk az egyik hotelben, viszont nekem valószínűleg akkor lesz meg a mensim. Mar lefekudtunk, ugyhogy arra fog számítani, hogy az este együtt leszunk. Mondjam inkabb neki, hogy ez nem fog összejönni, vagy ne izguljam túl?

22/L 23/F



2017. júl. 16. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mondd el neki, hogy épp megjön akkor. Aztán majd megbeszélitek, hogy legyen.
2017. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

megmondhatod neki, hogy akkor lesz meg, de nem mindenkit zavar ez a dolog

ha neked okés, akkor mond meg, hogy meg lesz, de ha szeretné lehetne testiség

vagy ha nem okés, akkor mond meg azt, hogy meg lesz, de nem szeretnéd, hogy legyen testiség

és persze ajánl fel, hogy elnapoljátok a programot

2017. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el, és közöld vele,hogy akkor női problémáid vannak. Ez ne legyen ciki, mivel természetes dolog.


19/L

2017. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
És mivel természetes, kimondhatja a menstruáció szót is.
2017. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Felnőttek vagytok már, ilyenről beszélni, mint egy menstruáció, ne legyen ciki. Néha azt tapasztalom, hogy a férfiak természetesebben kezelik ezt a kérdést, mint a nők.
2017. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 spartacus96 válasza:

Szerintem mond meg neki megjött.

Férfiként tudom hogy megértjük.

20/F

2017. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor az én sztorim:

1000km-es távkapcsolat, havonta 4-5 nap találka, és MINDEN alkalommal az első "végre szeretkezhetünk" után megjött. Tökmindegy volt, hogy variáltuk a napokat, 2-3 nap biztosan menstruáltam közben.


A harmadik ilyennél már csak nevettünk kínunkban, de azóta már összeköltöztünk, szóval annyira érzékenyen végülis nem érintett hosszú távon.


Előnye: tök jól belejöttem az orális szexbe.

2017. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha "csak" a száddal elégíted ki (persze ez akkor van, ha nem akarsz beszélni vele erről, vagy elmondod és ezt felajánlod neki) az is tökéletes, sőt lehet, hogy jobban is fog neki tetszeni. Persze csak akkor, ha ez neked is jó és a kwdvében akarsz járni.
2017. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!