Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van baratnoje megis naphosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratnoje megis naphosszat velem beszel. Lesz ebbol valami?

Figyelt kérdés

O kezdemenyezett, regebb felfigyelt ram, szulinapomkor irt uzenetet. A legelejen letisztaztuk hogy ez egyelore max baratsag mert en masfel honapja estem tul egy szakitason (4eves kapcsolat...) es nem allok keszen egy ujra, neki pedig 1eve van baratnoje, akit nem szandekszik megcsalni. Ez rendben is volt, nem akarok kozejuk allni. Mondta hogy csak messengeren beszelgessunk, mert a baratnoje neha csekkolja a telefonjat s mar talalt benne ezt azt, ne legyen cirkusz.


De par nap lebilincselo, orakon at tarto beszelgetes utan megszerezte a telefonszamom es most mar delelott smsezunk, ma 2szer is felhivott, este pedig irt messengeren. (kicsit kezd sok lenni -szerintem) Orakon at tudunk beszelni, barmirol.


Nem ertem mit akar.... En meg nem vagyok tul a regin, nem tudnek mindent beleadni egy ujba, de vele el tudnek kepzelni egy lesz ami lesz dolgot. Es valamilyen szinten lehet hogy ez kell, hogy kizokkenjek a regibol. De nem akarok senkit bantani. Mit javasoltok?


2010. máj. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
De édesek vagytok.
2010. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
két büdös nagy pofont neked mert ilyen gerinctelen vagy
2010. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

miert lennek gerinctelen??? nem flortolok vele, nem teszek ketertelmu megjegyzeseket, nem celozgatok, nem reklamozom magam, meg puszi jelet se hasznaltam egyszer sem.

amig a baratnojeval van, nem kezdek ki vele.

es sose en keresem ot, mindig csak annyiba vagyok benne amennyit o kezdemenyez. az esetek 90%ban o ir ram, o kuld uzenetet es hivni sose hivtam fel.

es a legelso beszelgeteskor oszinten elmondtam en is, o is mi a helyzet. ebbe szerinted mi gerinctelen? fejtsd ki legyszives.

2010. máj. 21. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
talán az hogy hanyagolni kéne ezt a pasit mert ez már nem barátság köztetek, mivel te többet érzel, hiába tagadod. neked tudnod kéne hogy nem szabad vele kezdeni mert van valakije, de te ezt nagy ívben leszarod, persze hogy nem kezdeményezel de gondolom nem hajtod el amikor felhív vagy vmi sms ilyenek és teszitek egymásnak a szépet, nem szeretnék ilyen barátot mint te vagy
2010. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia M. Klaudia!:D


elég szar vagy, h nem jelented ezt a bnőjének.

2010. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok csak nekem már szerelmetvallott a pasi többször is.azthiszem énis szeretem őt (és utálom is magam érte).kérdeztem h miért keres negem mindig miért nem a barátnőjére forditja az időt és azt mondta h kihült a kapcsolatuk de nem akar szakítani :S.
2010. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a baratnojet meg csak latasbol sem ismerem...
2010. máj. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!