Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel menjek oda hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác akire úgy 1,5-2 hete figyeltem fel iskolába menet.Nagyon tetszik de amikor meglátom minden belsőszervem egy csomóba rendeződik el.Azon gondolkodtam hogy oda kéne mennem mielőtt elszalasztom,csak egy probléma van.NEM MEREK!Kevés az önbizalmam mivel dundi vagyok.Persze amikor meglátok más nálam nagyobb darab lányokat a párjukkal azt mondom magamnak hogy ha neki van nekem miért ne lehetne?De ha meglátom a kiszemeltet ez megváltozik.Mit mondjak neki amikor odamegyek?És magamnak hogy ne ott fulladjak meg előtte?:D Segítsetek kérlek szépen!
2010. máj. 21. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit tudsz róla? Ő eddig viszonozta a figyelmedet, észrevehette, hogy figyeled?

Mondani könnyű, hogy menj oda hozzá, de tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. :D

2010. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem...:) menj oda hozzá és mutatkozz be neki,aztán kérdezd meg,hogy xy étterem v. kávézó hol van,és ha megmondja,akkor hívd meg egy kávéra vagy egy üdítőre v. bármire,úgy,hogy azt mondod neki,hogy "mivel megmondtad nekem h. hol van ez a kávézó v. étterem,ezért meghívlak egy üditőre"..:D és akk ott a randiii:Đ ismerkedhetsz vele!
2010. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

22:23

Igen, és ekkor vetik oda a duci lánynak, hogy: "bocs, nem érek rá", stb...

Persze ez az én pesszmista meglátásom. Inkább próbálja meg, aki mer az nyer.

Aki nem mer, az meg kussoljon. :D szóval kussolok.

2010. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben voltam. Nagyon tetszet 1 fiú,én is dundi vagyok,de ő azt se tudja ki vagyok. Mivel 1 suliba járunk,ezért én elkértem,tőle egy könyvet...De,ha Te sulin kívül ismered,vagyis látod,akkor szerintem ne olyat kérdezzél,hogy hol van ez meg az,hanem szerintem kezdj el neki köszöngetni,nekem egyszer már bevált :D
2010. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van egy barátom akinek a társaságából ismeri valaki.Mondtam hogy dudakolózzon,amúgy semmit nem tudok róla.És igen látom hogy Ő is néz de lehet csak azért mert én is őt.Akkor is nézett amikor egyedül mentem meg amikor 2 barátnőmmel.Meg egyszer összefutottam vele hazafele is de akkor nem tudom hogy nézett-e mert akkor mutattam a barátomnak hogy ki is az és tudtam meg hogy talán segíthet.De ha odamegyek nem tudom mit kéne mondanom neki.Talán azt hogy "Szia!Lenne kedved megismerkedni velem?Vagy megadni valamilyen elérhetőséged telefonszám msn cím?"Csak ez olyan hülyén hangzik nem?SEGÍTSÉÉG!Kétségbe vagyok esve:S

Olyan szerencsétlennek érzem magam.

2010. máj. 22. 09:57
 6/10 A kérdező kommentje:
bocsánat tudakolózzon
2010. máj. 22. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az nem jó ötlet ha azt kérdzeed hogy szia lenne kedved megismerkedni velem? mert akkor anyira meglepödik,, hogy meg se tudna szólalni és inkább elutasítana. Te például hogyan reagálnál ha egy idegen odalépne és mondaná : szia tetszel megismerkedünk? megadod teloszámod vagy msn ed? szerintem te is leráznád az illetőt nem? :S uyghogy inkább finomabban ismerkedj szemezz vele és bízd a sorsra. Ha a sors is úgy akarja akkor összejöttök, he meg nem akkor se bánkódj mert lehet nem akarta a sors hogy összejöjj vele. Fogd fel úgy hogy megkímélt egy csalódástól. De ne nyomulj szerintem mert azt gondolom te se szereted ha idegenek csak úgy leszólítanának hogy megadod msn ed mert tetszel ?
2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy:miért azon stresszeled magad hogy dundi vagy? NA ÉS??? Nem mindenki lehet ropi vékony, meg honnan tudod hogy enki épp nem ez jön be?

Tehát legelősszőr is hagyd a külsőd, egy érzékeny, kedves, szerethető lány vagy aki igenis vonzó.

Kettő: én is így voltam, nekem kellett megszólítanom a kiszemelt paismat mert ha azt várom ő lépjen akkor évekig kerülgetjük egymást...

2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!de annyira különbözőek...Én azt hiszem maradok az előzőnél :D

NYUSZIKAA! :D

Azért ha látom igyekszek szemezgetni.Meg nyomozgatok hogy hogy hívják:D

2010. jún. 9. 22:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyre jobban megy a testem elfogadása.Legalább is azt hiszem
2010. jún. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!