Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli lányok! Milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Milyen az ideális férfi akit kerestek?

Figyelt kérdés
18-27 év közötti korosztály véleményei érdekelnek.:)
2017. júl. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, jól érzem magam vele, jól elvagyunk együtt. Szereti, ha hozzábújok (persze nem állandóan :D). Nem foglalkozik más lányokkal (úgy értem, hogy nem flörtöl, a női barátok nem zavarnak), hűséges, megbízható, lehet rá számítani. Velem képzeli el a jövőt, vannak tervei, céljai. Mindent lehessen vele megbeszélni, tudjak megnyílni előtte, és ő is előttem. Ne legyen karót nyelt, lehessen vele szórakozni, együtt nevetni. Ne legyen nagyképű, lenéző másokkal szemben.

27N

2017. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
sejtettem hogy könnyen megugorható feltételeket fogok olvasni......de legalább már nem dőlök be
2017. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Normàlis külselyű,àpolt,belsőre:őszinte,hűséges,hatàrozott,ne legyen félénk.


23/l

2017. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lejjebb vittem a lécet az exem után, most az a lényeg hogy ne legyen féltékeny a macskára😂😂
2017. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érett gondolkodású, realista, humoros, tud helyesen írni, lojális, intelligens, jól kommunikál, képes kitartani valaki mellett, képes felelősséget vállalni. Nem találkoztam még ilyen férfival, pedig sokan leszólítanak, és megadom az esélyt...De persze mindenki magáénak érzi a felsorolt tulajdonságokat teljesen érdemtelenül.
2017. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztelettudó, humoros, határozott, érett és nincs tériszonya. Emellett nem úgy néz ki mint akit a kukából rángattak ki, szóval legyen igényes magára.
2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem fontos az is, hogy szeressen programokat csinálni, és magától is szervezzen, ne csak akkor jöjjön, ha én kitalálom.

És ne csak buli meg ivás legyen nála a program, ha szeret utazni (de úgy tényleg sokat, akár spontán), az nagyon nagy előny. :)


21L

2017. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!