Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a randitól, mi lesz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a randitól, mi lesz ha csalódik abban amit lát?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedés egy 27 èves sráccal. Elhívott kávèzni. Belementem, de nagyon fèlek. Nem vagyok szèp, sem csinos, felesleg is van rajtam. Látta a kèpeimet, gondolom, de ott az ember a legjobb arcát mutatja... Rettegek attól, hogy milyen lesz a reakciója. Nagyon nagy önbizalomhiányom van, zárkózott vagyok, ès nehezen nyílok meg, ráadásul állandóan pirulok... Fogalmam sincs, mit tehetnèk ez ellen. Esetleg, ha tènyleg látni fogom rajta, hogy ez nem az, amire számított, mit tegyek? 22/L
2017. júl. 18. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
ilyenkor érdemes kicsit oldali a feszültséget mondjuk be dobsz előtte egy kis alkoholt , de ilyentől kár félni amúgy se tehetsz semmit vagy bejössz neki vagy nem ennyi :)
2017. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Legrosszabb esetben elköszön rögtön a bemutatkozás után. Ez még mindig sokkal kevésbé rossz, mint mondjuk egy vastagbéltükrözés.
2017. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz? Legfeljebb nem lesz vele következő randi. Ne legyél annyira oda, csak beszélgetni kell és nem múlik rajta az életed. :)


Sőt, habár még az enyémnél is nyersebb megnyilvánulás, de #2 hozzászólásában azért van némi igazság.

2017. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne félj! Lehet, hogy ő is fél. Ha elfogad, olyannak fogad el, amilyen vagy a valóságban (nem képen). Ha nem, akkor nem ő a te embered.
2017. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a legjobb arcod mutatod, vagy a profilképed köszönő viszonyban sincs a valósággal, az két külön dolog!

Valószínűleg randira is hozni akarod a legjobb formád: pici smink, frizura, előnyös ruha, kellemes illat. Nagy csalódás akkor lehet, ha a pasi ott szembesül azzal, hogy laza 35 kilóval vagy több, mint a képen, vagy annyit javítgattál rajta, hogy a képen anyád se ismerne meg.


Ilyenkor egyébként nyugodtan küldj egy friss fotót, hogy most így nézel ki, és kérj te is friss képet. Itt már lehetőség szerint egész alakos, élethűt küldj, hogy felismerjen róla. Ha hirtelen közbejön valami a randi előtt, vagy felszívódik, akkor még mindig kevésbé ciki emiatt otthon sírni, mint ha a randin hagy ott.

2017. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól mondták előttem: találkozó előtt dobj be pár sört tüskével
2017. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Interferencia ***** válasza:
Egy hónap alatt nem derült ki? :D
2017. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, és felesleges izgulnod. Majd a fiú eldönti bejössz-e neki vagy nem. Ha nem és látod is rajta, nyugodtan hátradölhetsz, mert az már csak egy baráti beszélgetés lesz, és miután elköszöntetek nem fogtok többet találkozni. Ha meg bejössz neki akkor meg a valóságban is minden oké. Szóval egyik verzió sem olyan, hogy különösebben parázni kelljen miatta.

Ha akarod megírhatod mi volt, hogy tudjuk mondani/írni, hogy nalátod ezért izgultál.? :)

2017. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!