Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet ez valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit vagy csak én akarok többet látni bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A napokban történt meg velem ez, és kíváncsi lennék, hogy első olvasatra ki mit gondol róla.

Helyi járati busszal szoktam utazni és van ott egy fiatal buszvezető, aki mindig köszönni szokott nekem. Ritkán jár arra, amerre én lakom, kb. egy kezemen meg tudnám számolni, hogy egy évben hányszor látom.

Pár napja viszont vele utaztam, és azt vettem észre, hogy leszállás után nézett engem, és azután is, hogy visszaindult. 1-2 nappal később megint őt sikerült kifognom, akkor pedig köszönéskor kicsit elmosolyodott.Utána már rá se mertem nézni, így nem tudom, hogy figyelt-e megint. 25 N.


2017. júl. 20. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden bizonnyal szimpatikus vagy neki.


De most ezzel mit kezdesz? Mi van akkor, ha "jelent valamit"?

2017. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem jelent
2017. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán bejössz neki,de ha akarna is valamit tőled,azt észrevennéd,mert bizonyára a maga módján és a lehetőségekhez képest nyomulna.
2017. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az utolsó észhez térített,teljesen igaz, hogy ha nem szólít meg vagy bármilyen más módon nem próbál ebből többet kihozni, akkor a nézéseivel semmire sem megyek :/

2017. júl. 20. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el voltam hasonló helyzetben. Szintén sofőr volt a pali. Folyamatosan bámult,méregetett,tette a megjegyzéseit,hogy megdugna meg stb. Aztán megbeszéltük ,hogy összejárunk,később pedig kiderült csak szórakozott rajtam...
2017. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehetett könnyű helyzet, sajnálom.
2017. júl. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!