Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek az jön be jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek az jön be jobban, ha egy lány szégyenlősen rátok pillant és mosolyog vagy, ha valaki "gátlástalanul", szinte levetkőztet titeket a szemével (esetleg még utánatok is fordul)?

Figyelt kérdés
VOlt már valamelyik élményben részetek? Mi lett belőle?
2017. júl. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a túlzott félénkség és túlzott rámenősség sem jön be

inkább kicsit legyen félénk, de oldódjon fel a megfelelő időben


volt már gátlástalan csaj :D de volt olyan is aki csak szemezni próbált, tömegközlekedésem többször is látom a szemem sarkából, aztán ha kicsit megmozdulok van olyan aki egyből elrántja a fejét :D

személyesen nem ismerkedem, de aranyosak :)

ha ismerkednék inkább félősebbhez mennék oda, valahogy talán jobban látom az esélyét, hogy olyan belsővel rendelkeznek, mint amilyet keresek :)


24F

2017. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A mosoly jobb.
2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy korrekt, barátságos ismerkedő beszédet preferálnék. Amit követhet már egy specifikus találkozó.
2017. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapjan nekem jobban bejonnek inkabb az egyenes korrektebb "ramenosebb" csajszik :) Par eve biztos a felenket mondtam volna de ez mar annyiszor okozott nekem galibat, hogy mostmar nem hiszem, hogy szorakoznek egy felenk kiscsajjal. Ellenben az ilyen ciganyos durvan ramenosseg egyenesen hidegrazos fujj az nagyon gaz ha egy csaj ezt csinalja. Viszont ha benne van a szemezesben, kis kacerkodas vagy "vetkoztet" a tekintetevel az ugy azthiszem rendben van. De itt is az arany kozeput a nyero, orizze meg a noiesseget lehet titokzatos vagy jatszadozo de adjon egyertelmu jelet ez a lenyeg. De ha a ketto kozul kellene valasztani akkor inkabb legyen ramenos de az sem a legidealisabb szerintem :)
2017. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Rámenősség jön be jobban, mert őszinte, megmondja mit akar, és lehet tudni hányadán állunk. Életem legszebb élménye volt amikor egy lány puszi-puszi köszönés helyett egyszerűen megcsókolt (nem kis szájrapuszi, hanem rendes csók), majd utána... szóval az egész után kb napokig fogdostam a lepkéket a réten :D, olyan állapotban voltam. Igaz, ő hihetetlenül tetszett is, pár hónapra rá már szerelmes voltam...
2017. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!