Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindennek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindennek ennyire bonyolultnak lennie? Miért ekkora "procedúra" eredménye az egymással járás?

Figyelt kérdés

Miért kell ez a sok szabály? Hogyan közeledjünk, hogyan kezdjünk el csajozni, csajozós szövegek, a suli legjobb csaja, akihez senki nem mer odamenni; aki járás után szakít, az fél stb... Miért nem tudjuk játéknak felfogni ezt az egészet? Miért nem elfogadott az, hogy megkérdezed valakitől a szemébe nézve: "Akarsz velem járni?" És ha a válsz "nem", továbbhaladunk. Helette van a taktikázás, féltékennyé tevés, nehéz az ismerkedés, stb...

Miért van ez ennyire túlbonyolítva?


2010. máj. 22. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én sem értem,saját életünket nehezítjük:)
2010. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
pedig semmire sincsen szabály:)
2010. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire bonyolultnak lenni. Ez nem szabály, csak azt hiszitek. Én pl. sosem foglalkoztam ezzel, mégis van párom :D

Ezek a szabályok csak a hülye amerikai filmekben léteznek, nem kéne bedőlni nekik :D

2010. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Remek kérdés,sőt!régen olvastam ilyen jót! Teljesen egyetértek,túl van bonyolítva,nem is kicsit.Megfelelési kényszer sok esetben az ok.Szerintem.
2010. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért mert az ember minél hatékonyabb akar lenni, ehhez meg a taktikázást veszi elő...

Érdekes, én egyszerűen csinálom, és mindig bejön. :D

22//F

2010. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem hülye aki túlbonyolítja az életét. Én általában a fent említett kérdéssel szoktam belevágni 1 kapcsolatba. Járunk? Vagy akarsz velem járni? Vagy esetleg azzal h, akkor megpróbáljuk? Persze ezt megelőző beszélgetés után teszem csak fel a kérdést, de ezen nem hiszem h nagyon taktikázni kéne. Akar vagy sem. Ennyi!


Hogyan közlekedjünk? Gondolom itt arra gondolsz h jobb oldalt a bnő, balon a kutya vagy k*rva ha jól rémlik. Baromság! Bnőmmel sosem aggódtunk azon h most mi van ha a balomon jön? Miért ne jöhetne ott? Aki ez alapján dönti el h ő kicsoda nekem, az nem ismer minket, mert aki ismer annak a bnőm minden oldalon a bnőm lesz, hisz tudja h az. A többi meg kit izgat?


Csajozós szövegek... Na ez az amitől a csajok jelentős része a falra mászik. Mikor a sok idióta, hülye, a haveroktól hallott, vagy vhol olvasott "tuti" szövegekkel akar bevágódni. Főleg ha adott esetben az a csajnak már lerágott csont. Ilyen nincs h csajozós szöveg! Olyan van h frappáns indítás, meg kellemes, szórakoztató beszélgetés. De kezdhetsz akármilyen jó szöveggel ha utána hülye, vagy béna vagy a beszélgetés további részében. Csajozni kell megtanulni, nem sablonszövegeket.


A suli legjobb csaja dolog meg olyan, h vagy odamész és bepróbálkozol, vagy nem. Sok jó csajt hallottam már panaszkodni h senki nem mer odamenni hozzá csak úgy, pedig hát ők is csajból vannak. Ha vkinek pont a suli legjobb csaja tetszik menjen oda hozzá, ha nem akkor meg ne. Nem csak nézni kell h húúúde kéne, de más sem meri megszólítani, mert akkor pont olyan sikertelen marad mint az összes többi aki parázik.


Szakítás meg olyan h van és kész. Sztem nincs benne nyertes meg vesztes, vagy ilyesmi hülyeségek. Mindenki veszít benne vkit akivel addig volt, és mindenkinek ott a lehetősége h éljen 1 talán jobb lehetőséggel. Az már más kérdés ki mennyire él a lehetőségeivel, meg ki mennyire nehezíti meg magának a szakítás elfelejtését.


Úgyh kedves kérdező, lehet ezt pont így csinálni ahogy te hiányolod. Mindent lehet! A "szabályok" meg azért vannak h legyen mit megszegni! :D


"életművész"

2010. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves Életművész Úr!

"Hogyan közlekedjünk? Gondolom itt arra gondolsz h jobb oldalt a bnő, balon a kutya vagy k*rva ha jól rémlik. Baromság! Bnőmmel sosem aggódtunk azon h most mi van ha a balomon jön? Miért ne jöhetne ott? Aki ez alapján dönti el h ő kicsoda nekem, az nem ismer minket, mert aki ismer annak a bnőm minden oldalon a bnőm lesz, hisz tudja h az. A többi meg kit izgat? "


Nem tudom, miről beszélsz, én ugyanis a kérdésben azt írtam: "Hogyan közeledjünk", vagyis hogyan ismerkedjünk. KözLekedésről senki nem beszélt...:D

2010. máj. 22. 13:25
 8/16 anonim ***** válasza:
:)))))
2010. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ezt én sem értettem soha, miért kell ennyire túlbonyolítani, mire jó ez. sosem követtem a "szabályokat", aztán mindenki mondta, hogy de ezt nem így kell, meg miért nem úgy csinálom. mégis milyen alapon mondaná meg bárki, hogy hogyan kell. tedd, amit jónak látsz, a taktikáknak nincs értelme, csak belezavarodik mindkét fél, hogy akkor most tulajdonképpen mi is van. ha vonzódnak egymáshoz, az úgyis érződik, és megy minden magától mindenféle praktika nélkül.

na meg például van ez a hány nap múlva kell valakit felhívni, ki kit hív, kinek kell jelentkezni, ez is akkora hülyeség, mert, ha egy srácot érdekelsz, akkor úgyis egyből hív újra.

2010. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a csajok általában nagyon szeretik,ha kedvesek vagyunk velük mi fiúk. odamész hozzá,megszólítod, köszönsz neki kedvesen. szeretik a bókokat (pl. szép a ruhád vagy jól néz ki a hajad) ezzel már pluszpontot kapsz a csajnál. csak add önmagad,sablonszövegek kilőve,és látni fogod,minden úgy megy mint a karikacsapás. esetleg elhívhatod egy kávézóba, és eldumálgattok az élet nagy dolgain :) nekem ez bejött többször is.


22/F

2010. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!