Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más nőket kérdeznék arról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket kérdeznék arról mit gondolnak az itthoni pua világról és a puákról, az olyan pasikról akik a nők éjszakáit jobbá akarják tenni?

Figyelt kérdés

Én egy éve megismertem ilyen körből egy pasit és valami fantasztikus élmény volt vele lenni. Ő beszélt egy közösségről, ahová elmentem, na ott viszont volt gyökér arc bőven. Olyan mint ő, még volt kb 2-3 srác. A többi csak különböző technikákról olvasgatott de nem jártak ki ismerkedni nőkkel.


Nekem egy olyan véleményem lett erről az egészről hogy a pua dolgok a megfelelő kezekben hasznosak és értékesek. Tudom hogy negatív visszhangja van de ez a sok magyar gyökér oktató miatt van, mint a Mex, a Jimmike vagy az NCSA-sok.


Van egy csomó pasi aki pénzes és jól halad a karrierje de nem ért a nőkhöz. Vannak jó külsejű srácok akikhez vonzódnak a nők, de ők meg mondjuk nem tudnak kommunikálni, szocolni a csajokkal. Akkor ilyenkor felmerül a jogos kérdés ha ott a pénz, és a külső akkor mi a hiányzó rész. Nyilván személyiségi dolgok, ezt pedig sajnos ma csak a pua tanítja. A legtöbb srácnak én is látom saját szemmel, hogy nincs előttük egy megfelelő, határozott férfikép vagy férfi ideál. Szóval a pua lehetne egy tök jó kezdeményezés de eléggé siralmas irányba megy most.


Amit én látok az a következő. Vannak azok a pasik, akiknek alapból nemrossz az életük. Van társaságuk, sportolnak valamit, van egy öltözökdési stílusuk és halad előre a karrierjük, az életük. Na ha ilyen valaki kezdi el tanulni a puát, annál tud működni. A probléma az hogy ők vannak kevesen. A legtöbb pali aki elkezdi a puát, nincs társasága, nem sportol semmit, nem öltözködik sehogy, nem volt nővel, nulla élettapasztalat és mondjuk még munkája sincs, de ha van ott se nyit senki felé. Szóval ha ő kezdi el, akkor abból nagyon gáz, szar dolgok sülhetnek ki.


A másik dolog hogy ki mire gondol pua alatt. Én egy Zoli nevű pasit ismertem meg és ő folyamatosan továbbképzi magát mindenben, tanfolyamokra jár, sportol, jó teste van, különböző baráti körei vannak és fejleszti az öltözködését + jó az ágyban nem kicsit. Szóval ő ezt mesélte hogy neki a pua ez, hogy olyan vonzó személyiséget és életet épít ki ami vonzó a nők számára és amiben a nők szívesen részt vesznek. Meg ő mondta nekem azt, hogy a nőt mindig jobb érzelmi állapotban kell hagyni, mint mielőtt odamentél hozzá. Ez neki ilyen alapszabály volt.


A pua másik értelmezése, na igen a gyökereknél. Akik leragadnak a különféle szövegeknél, nyitómondatoknál. Ez már nagyon 2005-ös gyerekek. Ma már észre kéne venni, hogy nem a verbalitás a legfontosabb. Az öltözködés, az igényesség, a stílus, a testbeszéd, a kisugrzás. Ha ezek rendben vannak, simán elviheti a hátán az egészet. Az agyatokat kell először rendbe rakni meg hogy hogyan gondolkodtok a nőkről. Szerintem.


Ti mit gondoltok?



2017. júl. 24. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

"az olyan pasikról akik a nők éjszakáit jobbá akarják tenni?" - Úristen, hány éves vagy, hogy benyalod ezt a szöveget? Mi ez, valami önigazoláskeresés? Meghúzott egy pu(j)a, és most próbálod bemantrázni magadnak, hogy nem csak beléd ürített, hanem ő "jobbá akarta tenni az életed"? :D


"Vannak azok a pasik, akiknek alapból nemrossz az életük. Van társaságuk, sportolnak valamit, van egy öltözökdési stílusuk és halad előre a karrierjük, az életük." - babám, az ilyeneknek nincs szükségük a (pá)puákra.


"Én egy Zoli nevű pasit ismertem meg és ő folyamatosan továbbképzi magát mindenben, tanfolyamokra jár, sportol, jó teste van, különböző baráti körei vannak és fejleszti az öltözködését + jó az ágyban nem kicsit." - vagyis a kezdőcsomag tetszik neked, nem a pujáró-pua ostobaságok. Hiszen az előző bekezdésben te mondtad, hogy mennyire gáz, mikor a lúzer, pénztelen, nincstelen csávók tanulják a puját. Pu(h)a(pöts-ség) itt is ott is, a differenciát a kinézet, a viselkedés, anyagi helyzet, szociális státusz és a többi jelenti. A puáskodás tehát fölösleges.


"Meg ő mondta nekem azt, hogy a nőt mindig jobb érzelmi állapotban kell hagyni, mint mielőtt odamentél hozzá. Ez neki ilyen alapszabály volt. " - igen, ez is olyan duma, mint az "eddig menekültem minden kapcsolatból, de te más vagy, melletted biztonságban érzem magam!".

2017. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az agyatokat kell először rendbe rakni meg hogy hogyan gondolkodtok a nőkről. Szerintem. "


Ezt már mondták itt többen is, de ez a pua marhaság fel sem merült.

Én pl sosem foglalkoztam a pua izével, mégis volt barátnőm, kalandom stb.


Oda kell figyelni a másikra és annyi. ez alap.

És nem vagyok se gazdag, se adonisz, se mittomén...autóm sincs.


F

2017. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
"Szocolni" - ezt a kifejezést is a pua táborban tanultad?
2017. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hú baxki......
2017. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na nem baj, a PUA-s Zolika csinál neked egy pulyát és minden tökéletes lesz az életedben.
2017. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző kérdésednél gyanítottam, most már biztos vagyok benne, hogy pasi vagy, "Emese".
2017. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha minden nő egyforma lenne, pedig ez nem így van. Az írásodból kiderül hogy szerinted akkor érdemes elkezdeni csajozni, ha valaki sportol meg jól öltözködik, meg sok barátja van - na ezeket én pont leszarom egy pasiban, sőt talán inkább negatívak. Zoli, aki állításod szerint "olyan vonzó személyiséget és életet épít ki ami vonzó a nők számára" engem nem fogott meg különösebben, sőt inkább felszínes, nagyképű pasinak tűnik, aki számára minden nő egyforma és aki azt gondolja magáról hogy ő a nők megváltója. Szóval kérdésedre válaszolva én továbbra sem gondolok semmi pozitívat a puáról.


24/N

2017. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdező egyértelműen férfi, puázik és így akar reklámot csinálni magának. Több szót nem érdemel ez a történet.
2017. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha minden nő egyforma lenne, pedig ez nem így van."


Ennyi erővel a pszichológiának sincs létjogosultsága. Minden ember különböző, de nem annyira, mint amennyire sokan szeretnék magukról elhinni. A PUA sem egy sablont húz rá minden nőre, hanem inkább emberismeretre tanít és arra, hogyan találd meg a hozzád leginkább illő nőket.


A PUA egyébként nagyszerű "katalizátor" lehet, hogy valaki változtasson az életén. Ha egy férfi megtapasztalja, milyen érzés a félelmei ellenére odamenni egy nőhöz, felvállalni önmagát és a gyengeségeit mindenféle mankó nélkül, akkor az élet más területein is átveszi ezt a határozott, kezdeményező hozzáállást. Jobb állást keres vagy magasabb pozíciót harcol ki a jelenlegi munkahelyén, bátrabban belevág egy vállalkozásba, elkezd foglalkozni olyan hobbikkal, amik tényleg érdeklik és ezáltal izgalmasabb élete lesz, könnyebben barátkozik és alakít ki baráti társaságot, igényesebb lesz önmagára, mert nő az önbecsülése stb.

2017. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Ha egy férfi megtapasztalja, milyen érzés a félelmei ellenére odamenni egy nőhöz, felvállalni önmagát és a gyengeségeit mindenféle mankó nélkül, akkor az élet más területein is átveszi ezt a határozott, kezdeményező hozzáállást. Jobb állást keres vagy magasabb pozíciót harcol ki a jelenlegi munkahelyén, bátrabban belevág egy vállalkozásba, " - szerintem meg pont az a baj a pua marhasággal, hogy fordítva ültök a lovon. Ha az életed rendben van, elégedett vagy a melóddal, az életeddel, lesz önbizalmad a párkapcsolatokhoz is. De attól, hogy valami hülye oktatóvideókat nézegettek, meg sablonszövegeket magoltok be, az életetek lényege nem változik.
2017. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!