Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Macsót egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Macsót egy kedves fiú helyett? Ti hogy döntenétek a helyemben? Nôk válaszára lennék kíváncsi akik néznek ki valahogy mert legalább ôk ät tudják érezni a helyzetemet

Figyelt kérdés

Van 2 fiú. Az egyik NAGYON helyes de nem a legkedvesebb.

A 2.fiú nem olyan helyes de nagyon vicces és kedves meg romantikus. Én is egy nagyon szép nônek tartom magam a 2. Fiúban minden Megan amit eddig kerestem ,csak a külseje nem.


2017. júl. 25. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
En egyiket se valasztanam. Nekem egy helyes es kedves parom van, ennel lejjebb nem adnam.
2017. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Bármit írhatunk, úgyis a macsót fogod választani. Mert az ösztönök mindig letarolják a racionalitást - és a nőknél ez hatványozottan így van.
2017. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

2-eshez csatlakozom.


Eddig nem hallottam olyat, hogy a kevésbé macsó srác nyert volna bárhol....függetlenül attól, hogy egyértelműen ő lett volna a jobb választás.

2017. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, mert a barátom nekem sem 10/10es külsőre, de belsőre megvan benne minden, amit kerestem. Nagyon vicces, figyelmes, aranyos,magabiztos és megértő, így nekem ő a leghelyesebb és legkülönlegesebb pasi, akit ismerek.

Egyébként szerintem is a macsót fogod választani, csak ne lepődj meg,ha néhány hónap után olyan kérdéssel jössz ide,hogy "a barátom semmibe vesz/megcsal/egyszemetladabarom pedig én nagyon szeé vagyok, mit tegyek?!"

22/L

2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Melyikhez vonzódsz jobban?

Melyikőjük jár többet a fejedben, ha magad vagy?

Ha tudnád, hogy soha többet nem beszélhetsz egyikkel sem, melyik "fájna" jobban?

Melyikkel egyezik, vagy legalább is nagyon hasonló az értékrended?

Melyikkel hasonlóak, közösek a céljaitok hosszútávon?

Hosszútávra keresel, vagy csak a pillanatban akarsz élni? Melyik milyen?

Melyiket mióta ismered, biztosan hogy a macsós nem kedves? Lehet, hogy legbelül az, csak fél kimutatni?


Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tegyél fel magadnak.

2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen kapcsolatra vágysz, és hány éves vagy. Én mondjuk az elsővel biztos nem jönnék össze, mert szerintem úgy nincs értelme belemenni egy kapcsolatba, hogy tudom, hogy nem fog működni, mert túlságosan különbözünk.


Nyilván, ha nem az igazit keresed épp, akkor lehet az első is, ha már azt a személyt keresed, akivel fogsz tudni családot alapítani, akkor a második vagy egyik sem.

2017. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-est egyértelmű!! A macsó megfog csalni és megaláz majd!! Hidd el éltem már át ilyet.
2017. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valaszd az egyeset. A kettest meg add nekem.


Egy nagyon dogos no

2017. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!