Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány, titokba tartsam előtte az anyagi helyzetemet?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ismertem meg, és nagyon tetszik, meg kedvelem is, pozitív kisugárzása van, jó vele beszélgetni. Viszont elég szegény, ami engem egy csöppet sem zavar, csak hát én meg nagyon jó anyagi körülmények között élek, és attól tartok, hogyha ezt megtudná rólam, akkor lehet, h elijeszteném, vagy kellemetlenül érezné magát emiatt, amit nem akarok. Szerencsére nem különösebben látszik rajtam, h gazdag vagyok, mivel nem vagyok az a felvágós típus, átlagosan öltözködöm, bkv-val járok, régi 5 éves telefont használok. Max abból következtethetne ,h sokat utazom, sok utazós képem van fent közösségi oldalon. Szerintetek titokban tartsam előtte az anyagi helyzetemet, ha majd jobban megismerem? Vagy úgyis kérdezhetném, h szegényebb lányokat zavarja vajon, ha a fiú sokkal gazdagabb körülmények között él?

2015. dec. 27. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kiveve ha o is gazdag csak szegeny ruhakba jar mint te
2015. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném tudni,hogy gazdag vagy,mert feszélyezne a dolog.
2015. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a ruháiból gondolom, h szegény, hanem ő maga mondta. Egyetem mellett folyamatosan dolgoznia kell.
2015. dec. 27. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem hagyd, hogy alakuljanak maguktól a dolgok, nem kell ezt előre bejelenteni. Én se vagyok valami pénzes csajszi, és lehet engem pont az zavarna ha hirtelen elmondaná a kiválasztott, hogy ez és ez van. :) Mert nem szeretem ha egy srác mindent nekem akar fizetni meg ilyesmi, mert én is meg tudok azért a pénzért dolgozni amiért ő. :)

Hagyj mindent alakulni magától. :)

2015. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kell titkolózni, de azt sem kell h.: figyi pénzes vagyok...

Amit gondolsz és ahogyan akarod add meg neki ha teheted...

Úgy gondolom tudod a dolgok értékét és tisztában vagy a pénz és jómódúság fogalmával...

Szóval csak úgy tovább ahogy eddig :)

vannak olyan dolgok amiket nem kell elmondani, mégis tudja az ember szavak nélkül :) 24/F

2015. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A konkrét kérdésre nem tudok konkrét választ adni, csak javasolni tudom, hogy ne éreztesd vele azt, hogy ő szegény és te gazdag... Válasszatok szerény programokat a randikra. Egyébként meg becsüld meg nagyon azt a lányt, ha tanulás mellett dolgozik, és még így is pozitív kisugárzása van, van életkedve, mosolyog, stb. :) Egyébként értelmes lányok nem kérdik meg mennyi a fizetésed, meg hasonlók!. :) Sok sikert! Majd számolj be, hogy sikerült a találka.
2015. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy egyáltalán miért kéne szóba hozni az anyagi helyzeted...én sem szoktam úgy ismerkedni,hogy azzal indítok,hogy "figyelj gazdagok vagyunk,nem baj,ha te nem,de szólj ha zavar"...

Ahogy alakul a kapcsolatotok,úgyis látni fogja,pl ha elviszed hozzátok,látja a házon,meg mesélsz neki az utazásaidról stb.Ha zavarja,akkor nem ő a megfelelő pár neked.

Engem soha nem érdekelt a partnerem anyagi háttere.Volt már szegény barátom is,aki hónapról hónapra élt,mégis állandóan elárasztott ajándékokkal,szinte az egész fizetését rám költötte volna és nagyon jószívű volt:)Sajnos távkapcsolat lett belőle és ezt nem bírtuk. De volt gazdag pasim is,aki meg tök fukar volt...Ezért nem szabad anyagi helyzet alapján ítélkezni:)

2015. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szoba kerul, nyugodtan elmondhatod. Voltam mar olyan kapcsolatban, mint ti most, es a fiu teljesen korrekt volt, nem ereztette velem a "nyomoromat", nem vitt direkt draga helyekre es nem akart mindenaron meghivni. Ha normalis vagy (kerdes alapjan annak tunsz), akkor ez nem lesz problema :)

(latom, hogy egy honapos a kerdes, ha van fejlemeny, varom)

Ekezetert elnezest.

2016. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!