Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első nagy szerelmemet hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelmemet hova vigyem el randizni? Mit kéne csinálni? Valami ötlet? (20F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még általános iskolában nagyon szerelmes lettem egy lányba de akkoriban nem voltam elég érett ahhoz, hogy barátnőm legyen, s mikor elváltak útjaink sokáig nem is tudtam szerelmes lenni, azt hittem soha nem leszek már az. Azóta volt is pár kapcsolatom, de egyik sem volt az igazi.


Pár hete ismét beszélgetek az első szerelmemmel, akit még mindig szeretek, hiába telt el azóta 10 év. Meg is beszéltem vele, hogy a közeljövőben találkozunk de még semmi konkrétumban nem egyeztünk ki.


Budapesten hova kéne menjek vele? Igazából az volna a tervem, hogy valami nyugodt helyre vigyem ahol nem zavar senki, hogy tudjunk beszélgetni, hiszen van miről. Elvigyem moziba, majd menjünk a dunapartra vagy mit kéne? Autóm nincs, de amúgy a pénz nem akadály normális kereteken belül, tehát mindent fizetnék én. Lányok ti mit várnátok el a sráctól aki meg akar hódítani?


Komolyan gondolom a dolgot úgyhogy kérlek vegyétek is komolyan és normális válaszokat adjatok ha kérhetem!


Köszi előre!

20F



2017. júl. 25. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Margit-sziget, Városliget, Vérmező


Beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást.

2017. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

moziba semmiképpen ne menjetek első randira. amatőr hiba, mert nem lehet beszélgetni.


ha nem vagyok közelibb ismerettségi kapcsolatban, akkor nyugodtan elviheted egy parkba, egy kávéra, egy sétára, ilyesmi. helyeket majd írnak mások, mert én nem vagyok pesti, de az ilyen margit-sziget félékkel nem nagyon lehet melléfogni.

2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 év sok idő, felnőttetek, így ne éld bele magad annyira, hogy még mindig ugyanaz az ember. A mozi szerintem is rossz ötlet. Üljetek ki a vajdahunyad várához beszélgessetek.
2017. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kopaszi-gát, Normafa, János-hegyi kilátó, Városliget, Margit-sziget, Halászbástya, soroljam még? Pedig nem is budapesti vagyok Kiskomám.
2017. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(Nem szeretném ha bárki meg akarna hódtani, annak sosincs jó vége. Azt szeretném ha egymást akarnánk egyforma intenzitással.)



Pl kiülni a Nemzeti Múzeum lépcsőjére beszélgetni, siklóval felmenni a Várba és ott csavarogni, Gellérthegyen romantikázni.

2017. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ;)


Mindegyiknek hasznát veszem és ment a "like" <3

2017. júl. 25. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vacsora egy szép helyen megtenné :) Kint a természetben.
2017. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vétmezőre ne! Egy lepukkant, koszos, rozoga padokkal és hajléktalanokkal teli "park"
2017. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!