Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Külön élek egy albérletben, dolgozom van fix melóm.

Hetente vagy 2 hetente hazalátogatok anyámhoz és a húgomhoz. Ilyenkor viszek nekik valami apróságot vagy hagyok ott nekik pénzt. (a húgom tanul még, anyu dolgozik, de apám rég nem él velünk, de anyagilag ez nem viselt meg minket soha).

Amikor otthon vagyok egy kis idő után anyám minden alkalommal nekem áll, hogy ne bántsam meg a barátnőimet (?!), legyek úriember, vigyázzak, nehogy bajt csináljak, mi lesz velem, stb stb.

Már a tesóm is próbálta elmagyarázni neki, hogy nem vagyok ilyen, ha van valakim, akkor azt nem csalom meg, nem verem át. Eddig 1 hosszabb kapcsolatom volt, ezután jött pár ilyen-olyan - főleg alkalmi-, de most már szeretnék valakit, akit szerethetek, de nem görcsölök rá semmire.

Legutóbb mikor nála voltam, hallotta, ahogy beszélgettünk a tesóm barátjával (ott vendégeskedett éppen) és mondtam neki, hogy hiányzik egy fix társ már, akivel mi is jó páros lennénk, akinek én is fontos vagyok.

Néha az az érzésem, akkor nyugodna meg, ha bemutatnék valakit neki.

Amit én szívesen megtennék... feltéve, ha találnék olyan nőt, akivel eljutok eddig. Nem gondolom,hogy nagy elvárásaim lennének.

De addig... hogyan kezeljem ezt?


27F



2017. jún. 21. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Azért 27 évesen ezt nem kezelni kell, hanem megmondani a magadét anyádnak!
2017. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, de nem jártam sikerrel ezekszerint. Megbántani nem akarom, azért erőn felül nevelt fel minket tesómmal. Meg tudom, hogy jót akar... Amúgy jófej és laza ő... csak valahogy kissé zavarja a dolog.
2017. jún. 21. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Érted mi a különbség a "megmondani a magadét" és a "beszélni vele" között?!


Bántsd csak meg nyugodtan.


Gondolom attól fél hogy olyan férfi leszel mint amilyen ŐSZERINTE a te apád vagy más férfiak voltak, akik megbántották őt (ami vagy igaz, vagy nem).


A FIA HELYETT ISMERETLEN NŐK PÁRTJÁT FOGJA még úgy ks, hogy a fia nem ilyen ember.

Beteg dolog ez.

2017. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani a magadét, micsoda butaság ez? Szépen beszélsz vele, határozottan elmondod neki, hogy mi a helyzet, hogy ne aggódjon, te nem vagy olyan mint az apád, de nem akarsz rossz döntést hozni és most keresel. Ha nem érti, ő ilyen, megnyugtatod újra. Nem kell tiszteletlennek lenni vele. Őt már nem fogod megváltoztatni, hadd mondja amit akar, te meg éled az életedet ahogy neked jó.
2017. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!