Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már elég régóta beszélgetek és kb masfel honapja tudom hogy van barátnője. Ekkor mondtam neki, hogy rendben legyunk akkor barátok mert nagyon élvezem a társaságod. Viszont mind a ketten tudjuk, hogy több van köztünk mint barátság. A barátnőjérol kiderult hogy csak anyagilag akarja lehuzni es nagyon sokat veszekednek. 2 napja pedig több dolog is történt köztem és a srác között, de azota nem igazan beszeltunk. Nem akarom keresni hpgy el tudja donteni hogy mit akar, csak közben ez engem belülről őröl mert többet érzek mint kellene. Szerintetek mi lesz ebből?
2017. júl. 23. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

31/f

2017. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom, tényleg marhára bonyolult egy olyan embert választani, akinek nincs senkije.


Ez a kérdés is jó példa erre: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Mondom én, hogy az ember csak saját magának bonyolítja az életét.

2017. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neharagudj de szerintem ebből semmi sem lesz. Az is lehet h csak azért tette rossz hírbe előtted a csajt h elhitesse veled h téged akar.. :/
2017. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!