Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok kicsit rendhagyó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok kicsit rendhagyó randi ötleteket?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy 23 éves nővel, már volt 2 randink, nagyon jól sikerült mindkettő.

Elsőre "csak" sétáltunk, másodikra meg vacsoráztunk.

Volt csók is, szépen haladunk, sokat beszélgetünk, alig várjuk a következő találkozót.


Azért írtam ki a kérdést, mert egy hosszú kapcsolaton vagyok túl és kijöttem ebből a randizós témából.


Elmesélte, hogy az előző barátjával többek között azért is szakított, mert mindig ugyan azt csinálták és nem volt semmi változatosság az életükben - és én meg egy kicsit magamra ismertem, mert az exem nekem is hasonlókat mondott.


Szóval szeretném, ha a 3. randi valami rendhagyóbb lenne, nem séta, nem étterem, nem mozi, stb.


Nekem ilyesmik jutottak az eszembe: éjszakai fürdőzés, paintball, lasertag, csónakázás, szabadulós játék.


Valami egyéb jó ötlet?


2017. júl. 30. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hőség van, irány a strand, vagy ha van erdőség, akkor túrázás, séta az erdőben, akár piknikezés egy kis tisztáson.
2017. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld meg az ötleteidet nem hamar ellövöldözgetni... kérd ki az ő véleményét is...


De, ha te alapvetően nem vagy egy eljárogatós, vagy túl kreatív figura, akkor előbb vagy utóbb erre úgy is fény fog derülni.


Nem tudod hosszútávon megjátszani azt, ami nem te vagy.

2017. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Erdei túra

Kalandpark

Heavy-metal koncert

Bicajtúra

2017. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
És akkor mivan ha ugyanazt csináltátok kajak ezért hagyott el?:D van egyáltalán olyan lány akit nem kell mindennap elvinni valahova meg kitalálni mindennap valami "izgi" dolgot. Miért nem elég ha csak otthon pihentek vagy ilyesmi
2017. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyetértek xcookiex89-el, ha ezért dobta a társát, akkor hagyd a fenébe ezt a csaj, ne is szólj hozzá többet, buta egy liba.
2017. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Egy olyan kérdésem lenne, hogy aki értelmes választ írt a kérdésre, semmi extra, azt miért kell lepontozni?

Ennyi s..ggfej van ezen az oldalon, akinek semmi se jó?

Akkor ettől nagyobb örömük ne is legyen. :)

2017. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy otthon ülő típus vagyok.

Csak önkritikát gyakoroltam és valóban régebben nem próbáltam ki új dolgokat.

Fél éve szakítottunk, azóta sokat változtam, nem hiszem, hogy alapvetően unalmas életet élek.


Az exemet nem elégítette ki az, hogy hétköznap eljárunk futni, hétvégente túrázni a közeli erdőbe, szórakozni ugyan arra a 2-3 helyre mentünk baráti társasággal, volt havi 1-2 mozi vagy éttermi vacsora, évente néhány utazás, nyaralás.

Nem ez volt a szakító ok, csak ezt is a fejemhez vágta.


Szerencsére ő olyan kapcsolaton van túl, ahol konkrétan szinte semmit nem csináltak, az ő exe volt igazi otthon ülő típus, ráadásul a barátnőivel sem nagyon engedte el.

Nem gondolom, hogy őt napi/heti szinten el kéne kápráztatni, csak most szeretnék valami "extrát" belevinni az ismerkedésbe.

És ezt nem akarom vele megbeszélni, szeretném, ha meglepetés lenn.


Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 30. 21:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, mindenkinek megy a zöld kéz, aki megtisztel a hozzászólásával.
2017. júl. 30. 21:46
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

#7


Ez esetben, módosítanám a válaszom...

Az exed egy buta tyúk volt, ha ezt nem értékelte benned...


Amit meg tervezel, tökéletes...


A meglepetéssel csak annyi, hogy azért ismerd annyira, hogy, ha nagyon estrém helyre akarod vinni, akkor nehogy visszafelé süljön el a dolog!


De sok sikert kívánok neked/nektek!


;)


#2

2017. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Ebben a hőségben én valami tóparti vagy erdei programnak örülnék (mi pl. vadászunk, nagyon sok randink volt az erdőn).
2017. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!