Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ez miért negatívum a...

Lányok! Ez miért negatívum a számotokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért nagy negatívum (abszolút kizáró ok) nálatok, ha megtudjatok egy randin a sráctól, hogy a politikában akar elhelyezkedni, már el is kezdett tenni a dolgokért (ismerősök stb)?!

Kort is kérhetnék?

Köszönöm!!



2015. máj. 7. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még olyanról, aki ezt negatívumként kezelte volna.
2015. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sem, habár a legtöbb ismerősömet nem érdekli a politika.
2015. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

En sem. Amig persze nem egy korrupt politikusnak keszul hanem tenyleg jobba tenne az orszagot. Ha igy van meg vonzo is :)

18/L

2015. máj. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne,nem negatív dolog.
2015. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne a fiú, akivel ismerkedem, nem tenne jó benyomást, mert engem egyáltalán nem érdekel a politika, és egy betűt nem akarok olvasni róla, egy hangot hallani róla. És ha a leendő barátomnak az az élete, akkor nem akarom, hogy a barátom legyen.
2015. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 21 éves vagyok.
2015. máj. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

enis ilyen egyetemre jarok, nem negativum csak mondjuk ugy, messze all a meno dolgoktol:D


talalas kerdese az egesz, ha ugy meselem hogy allamelnoknek keszulok akkor mindenki nevet es jol is hangzik.

2015. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as: te egy aranyos lány vagy, s ha még az orálszexet is szereted, akkor jó lenne ha megismernélek. Szeretem a naiv tündérkéket... :D :D Politikus aki jobbá tenné az országot????
2015. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert Mo.-n különösen rossz híre van a politikusoknak. Valljuk be, nem véletlenül. Itt bárki, bármit megtehet, ha van elég befolyása, teljesen bűntetlenül. Ha politikáról van szó, mindenkinek a hazudozás, és a megvezetés jut eszébe, ez az idősekre, és a fiatalokra is egyaránt vonatkozhat. Talán Ausztriában, és a nyugatibb országokban más a helyzet, bár ha politikát tanulnék, akkor sem hírdetném magam így még kint se. Amúgy ha valakinek fontos vagy, nem azért fog elítélni, mert mit tanulsz.
2015. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem korrupt ? :D a politikusnaK ÍGY IS-ÚGY IS CSURRAN-CSEPPEN VALAMICSKE A ZSEBÉBE.... Ha érted, hogy értem ! :D
2015. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!