Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Balatoni strandon lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatoni strandon lesz az első randi. Miben menjek? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Úgy értem most letelepszek mellé a törölközőmmel. Ha mondjuk megiszok valamit, azt kinek illik fizetni? Meg amúgy is vigyek váltóruhát, ha utána bulizunk?

Voltam strandon, de ez elég gáz nekem így. Sosem randiztam vízparton.


2017. aug. 1. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tini!
2017. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem mennék olyannal randizni aki fürdőruhában akar először megnézni. Nem kicsit lóg ki a lóláb...
2017. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

#2


Egymást nézik így meg... Srácnál még jó is, ha kilóg a "lóláb", mert olyan nagy...

2017. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3.: értem én, csak a kérdező ne legyen naiv, hogy ez egy hosszú kapcsolat kezdete és nem aznao este lesz megd...va aztán pápá 'D
2017. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24/l vagyok, ugyanúgy voltam, mint Te, én azt javaslom, ne találkozz vele! Tavaly volt egy harminc éves pasi, aki mindenáron a vízben akart velem találkozni, és nem tetszettem neki szerintem, vagy fogalmam sincs, pedig jó alakom van, de teljesen deszka nem vagyok. Az ilyen pasi biztos lehetsz benn, hogy totál felszínes, csak a külsőségekre kíváncsi, nem a belsőre. Én azt mondanám, hogy kérd meg, inkább találkozzatok egy kávézóban, igyatok meg valamit, vagy sétáljatok. Ha nem fogadja el, akkor hagyd a fenébe.
2017. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Kijön elém az állomásra. Szerintem csak a dög meleg miatt javasolta.

Mondtam neki, hogy nem tudok úszni, erre, hogy megtanít, meg a vízben lehet "mást" is csinálni...

2017. aug. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!