Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél ciki egy 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél ciki egy 60 ezer forintos okostelefont birtokolni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Most ez hogy jön ide
2017. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nézi-e ezt egy pasi/nő ismerkedéskor? Kiszúrja-e a szemet hogy nem annyira drága? Rosszul jön-e ez le?
2017. aug. 1. 20:34
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha randin folyamatosan nézed, akkor ciki. Ha csak nagyon ritkán veszed elő, akkor nem.
2017. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul ciki... kérj kölcsön valakitől egy ájfontot oszt belédszeret azonnal.


Ki a f...t érdekel? Ez kb ugyanaz, mint amikor valaki a pénzre fogja, hogy sikertelen.

2017. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy 4 eves okostelefonom van, ami 20 ezerbe kerult anno. A zsebemben elfer, uzengetni, netezni, telefonalni jo nekem. Masra nem hasznalom, mert nekem ennyi egy telefon. Masra kulon eszkozeim vannak. Soha senkinek a mobijat nem neztem (es meg engem sem koveztek meg erte), pont lesz_rom.
2017. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

30k-t ér a telefonom, senki nem tartotta eddig gáznak.

31/f

2017. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2017. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nagyon jó kérdés.

Nem hiszem, hogy nagyon befolyásolná az ismerkedést (max az üresfejű libáknál), de engem néha megnéznek, amikor mondom, hogy Xiaomi telefonom van. Ha nem magyaráznám el, hogy a készülékem kifejezetten erős, és jó ár-érték arányú, pár ember tuti azt gondolná, hogy valami teszkós 20K-s budget valami.

2017. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem érdekel a másiknak milyen telefonja van, én sem vennék 60-tól drágábban.
2017. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

A telefon márkája, évjárata, típusa általában beáraz, igen, általában.


Mint az összes többi kellék rajtad, körülötted.

2017. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!