Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjam meg neki hogy kamu az egész vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete beszélgetek egy sráccal. Egészen normális. Viszont történt egy kis baj a részeg haverjaim poénosnak találták az egyik este ha beletrollkodnak a telefonomba. Beadták a srácnak hogy még szűz vagyok sose járok bulizni nem iszok nem dohányzok maga vagyok a jó hol ott ebből semmi nem igaz. A srác azóta meg oda vissza van hogy mennyire örül neki. Most hogy mondjam meg hogy kamu az egész ?

2017. aug. 4. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az őszinteség a legjobb és a legegyenesebb út.
2017. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén :)
2017. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Először is, kérj elnézést tőle, hogy nem közölted már másnap reggel, hogy poént csináltál belőle.


Vallj be neki mindent és engedd útjára, hogy találjon egy normális lányt helyetted.

2017. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
#3 ha valaki szeret szórakozni járni, nem csak otthon ül és nem szűz felnőtt létére, akkor nem lehet normális?
2017. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Csak mond meg neki hogy atment rajtad fel varos :)
2017. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

#4


Normális érett gondolkodású nő, nem engedi át a telefonját a részeg haverjainak és nem hagyja több napig hülyíteni a szerencsétlen pasit.


Te lehet, hogy ezt normálisnak tartod én nem.

2017. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor, csak az őszinteség marad és a beismerés, hogy hülye voltál.


#4


Attól, hogy te azt tartod normálisnak, hogy segg részegen egyszerre 6 pasit hülyítesz és minden szembejövőnek szétteszed a lábad, van olyan nő, aki nem így gondolkodik. Fogadd el!


De, legalább a kommentedből kitűnik, hogy te mit tartasz normálisnak.Szánalmas ribi vagy!

2017. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy a bajodon mosolygok, de ez aranyos. :D


Ott van a hiba, hogy nem kellene senkinek se engedned, hogy a telefonodhoz nyúljon. Nem hibáztatlak érte, néhány évvel ezelőtt én is odaadtam a telefonomat olyan embereknek, akikben megbíztam. De ma már a telefonom szigorúan tiltott zóna mindenkinek.


Amúgy nem tudom mit tegyél. Ha én lennék a fiú, fogalmam sincs hogyan reagálnék. Nem akadnék ki, de nem tudom, hogy elhinném-e ezt a sztorit.

2017. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezért ezek elég durva hozzászólások ! Attól ha valakinek volt már párkapcsolata attól nem ment át rajtam az egész város ! Nem hülyítek egyszerre 6 pasit és egyáltalán nem tartom gáznak ha huszonévesen szórakozóhelyen vagyok és nem templomban. A telefonomat se én adtam oda csak az asztalon hagytam és az hogy belenyúltak nem tudom mennyire függ össze az érettséggel.
2017. aug. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!