Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell nagy dobra verni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nagy dobra verni ezt a ki fizessen első randin témát?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy mintha játszmákká fajult volna ez a téma. Olvastam egy olyan választ itt, hogy egy lány felajánlotta azt, hogy közösbe fizessék, amit a pasi nem engedett, erre azt írta a csaj, hogyha elfogadta volna nem adott volna neki második randit. Most őszintén normális ez a hölgyemény? Miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni?

Nekem amiatt szimpatikusabbak azok a lányok akik szerint közösbe fer fizetni, mert így számomra komolyságot sugároz, nem akar ilyen játszmákban benne lenni csak ismerkedni szeretne és, ha megvan közös szimpátia szeretni egymást. Félre ne értsetek nekem semmi bajom nincs azzal, ha kifizetek neki egy 300 vagy 400ft-os kávét nem bánom, ha csak én fizetem az egészet csak ne fajuljon játszadozássá. Ha felajánlja a közösbe fizetést és, ha ezt elfogadom akkor ne tűnjek neki emiatt a kis porszem miatt férfiatlannak.

Persze lehet mondani azt, hogy a férfi hívja el a nőt. Nos én ezt mindig úgy intéztem el, hogy közösen találkoztunk, sétálunk egyet majd beleülünk valahova, szerintem sokkalta barátságosabb így közösen szervezni valamit, mint elhívni és a teher ilyenkor rám esik. Amúgy is tiszteletbe tartom az emancipációt, a feminizmust (a feminácizmust azt megvetem) tőlem távol állnak az ilyen konzervatív értékek.


2017. aug. 5. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

1912-ben Párizsban az Értelmetlen, de Mégis Kötelező Idióta Szabályok zsinatán örökös határozatot hozotak:


Mindig a férfi fizet. A nő felajánlhatja a felezést, de ha a férfi elfogadja kivégzést érdemel. Ezt 1940-ben botozásra, 1969-ben szakításra módisították.


Az űlésen továbbá döntöttek arról is, hogy csak a férfi kezdeményezhet.


Más pontokról is döntöttek. A tilos zoknit és szandált egyszerre viselni szabály ellen az írek és a görögök mai napig tiltakoznak, a szabályt nem tekintik legitimnek. Az étkezés végi böfögés tiltását a japánok, kínaiak és mongolok "nevetséges"-nek ítélték, az eszkimók pedig minden szabályt elutasítottak.

2017. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek van az ellenkezője, a "ha látom, hogy nyúl a pénzéért, akkor fizetek".

Mindkettő eszméletlen nagy ostobaság, és igen, játszma. Az ilyen emberek utána mindent jelzésnek meg sakklépésnek hisznek.

2017. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Normális igen.

Figyelj, ha valakit komolyan érdeklek, és elhív valahová, akkor annyit megtehet, hogy fizeti a programot, amit ő ajánlott fel azért, hogy ő megismerkedhessen velem. Mivel ő akart megismerni, ő hívott el, akkor az a minimum, hogy fizet, nemérdekel, mennyire antifeminista állításnak gondolják ezt egyesek.

Ha valaki nem fizet, nem gond, egy csomó más pasinak ezzel nincs gondja, egyszerűen randizok olyannal, aki meghív.


Volt már olyan, hogy egy pasi rám szólt, hogy fizessem ki a saját részem :D Kifizettem, aztán felálltam, hogy megyek haza, és megmondtam neki, hogy hát, kár, mert ha meghívtál volna, simán hazamentem volna veled, de így második randit se kapsz puszicsá.


A hozzád hasonló pasik úgy állnak a feminizmushoz meg emancipációhoz, hogy "igen, többet keresek a munkahelyemen, jobban meg is becsülik a munkámat, a kollégák és ügyfelek komolyabban vesznek, ezért a munkát is könnyebben elvégzem, de én modern férfi vagyok fizessünk felesbe". viszlátttt

2017. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Ez akkor működne, ha nem potyáznál össze egy 10.000 számlát, mert "ingyen van" számodra.

2017. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!