Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek egy idősebb pasival és kiderül, hogy nem volt még barátnője az nálatok gondot jelent, kevésbé látjátok férfinak?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és sok rossz dolgot megéltem életem során ami miatt nem volt egy lehetőségem se, későn érő típus vagyok, megjártam több csalódást, szüleimet is elvesztettem mellé kissé válogatós is vagyok, eddig sajnos nem olyan lányoknak kellettem akik nekem tetszetek volna vagy nem voltam az esetük vagy foglaltak voltak. Az az igazság, hogy nálam fiatalabbak jönnek be, de 20 éves kortól. Viszont mostanában nagyon sokat fejlődtem elkezdtem rendbe tenni az önbizalmamat, sokat művelődök, egyre jobban nyitok a világ felé. De néha kicsit feszengek amiatt, mert nem volt még párkapcsolatom és emiatt nem fog komolyan venni. Azért is jönnek be nekem a nálam fiatalabb lányok, mert még nem tervezek családalapítást, távol áll tőlem az a gondolat, hogy legyen gyerekem, egyenlőre csak szeretnék szeretni valakit és, ha olyan életszakaszba kerülünk, akkor majd eltervezzük a családalapítást.
2017. aug. 6. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Az en esetemben pont forditva volt. A volt baratomnak en voltam az elso szerelme meg nekem is o. Csodalatos kapcsolatunk volt. Korabban csak ilyen futo kapcsolatai voltak. Ennek ellenere nagyon erett volt, a kapcsolatunkat is jol kezelte, szerintem egy kapcsolat a szerelemtol mukodik

jol es nem feltetlenul attol hogy ki mennyire tapasztalt. Csak megertonek kell lenni egymassal es tisztelni a masikat.

2 evig voltunk egyutt.

Aztan jo sok ido eltelt amikor beleszerettem a legjobb baratomba, de neki is volt mar egy komoly kapcsolata elottem. Osszejottunk, nagyon jol elvagyunk, bizunk egymasban, de teljesen mas erzes ugy valakivel lenni, hogy tudom hogy neki az a lany volt az igazi. Annak ellenere hogy tudom hogy nekem is a volt baratom volt az igazi.

Szoval szerintem sokkal jobb egy olyan pasival ismerkedni akinek nem volt még komoly kapcsolata es te lehetsz neki az elso. Szerintem ettol egy ertelmes no nem fog kevesbe ferfiasnak tartani. Csak akkor hogy ha ilyen teszetoszan viselkedsz, de ennek meg nincs koze a kapcsolatokhoz.

20/l

2017. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kevésbé.
2017. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jóval idősebb pasikkal alapból nem ismerkedem,olyan 3-4 év a max.nálam. Pl.ha 14 évesen ismerkednék egy 16 éves sráccal,akinek én vagyok az első csaja , az nyílván nem lenne gond. De ha egy 20 év feletti pasi szűz, ott tuti gondok vannak.Talán még 20-21-ig elmegy,dehogy egy majd 30 éves ...Egy ilyet nem tekintenék potenciális partnernek és úgy általában sem néznék rá férfiként.

20/L

2017. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Jó nagy idióta lehetsz? Nem tudsz belegondolni a másik helyzetébe te nem normális?
2017. aug. 6. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3-as hozzászóló szerint miért nem férfi a kérdező? Nem szoktam előitéletes lenni senkivel ezért érdekelne a válaszod.Vannak olyan emberek akik szabályok szerint élik az életüket és csak attól boldogok ha minden úgy történik ahogy eltervezik? És mi történne ha egy jóval idősebb férfival ismerkednél meg akivel egy hullámhosszon vagytok akkor nem éreznél hozzá vonzódást? Nem érdekelne hogy milenne ha...? Dehogynem.Miért lenne a kérdezővel probléma ha nem is tudod mi történt vele.Mindenkinek vannak problémái és mindet meglehet oldani ha akarja az ember.
2017. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, mert előbb vagy utóbb úgyis beütne nála az, hogy egy nővel nem élhet le egy egész életet, és most már akkor jöjjenek mások. Én pedig legközelebb már csak azzal szeretnék összejönni, aki a férjem lesz és egy egész életre hajlandó elköteleződni. A tapasztalat hiányát, vagy ilyesmiket nem látom akkora problémának, úgyis minden ember más, de egyértelműen mást keresnénk.


26N

2017. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mraz Ariston Simon ***** válasza:

A hármas őszinte volt, és a kérdező erre adott válasza keretbe is foglalta az egész ügyet. Nagyjából tudunk most már mindent.


Kérdező, nem tudom milyen vagy, de ha egy virtuális térben, ráadásul egy fórumon, ahol mindent százszor átgondolhatsz, mielőtt elküldöd így reagálsz, élőben milyen lehetsz? Türelem, megfontoltság, önkontroll. Ebben kéne még fejlődni.

2017. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!