Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Első randin ha elvinné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randin ha elvinném bowlingozni vagy biliárdozni az jó ötlet?

Figyelt kérdés

Olyan helyre szeretnék menni vele ahol lehet beszélgetni is közben, szóval mozi meg az ilyen helyek azok kizárva. Nem egy lepukkant hely ahova mennénk szóval nem úgy kell elképzelni mint egy út melletti füstös kocsmát, mert elég drága, igényes hely.

Főleg lányok véleménye érdekelne.

Esetleg ha van még ezen kívül valami jó ötlet az is jöhet bátran. :P


Előre is köszi a válaszokat.


18/F


2010. máj. 23. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A biliárd jó. A bowling nem annyira jön be nekem mert műkörmöm van és féltem. Ezt azért nézd meg előtte, általában a lányok féltik:)
2010. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kort még írjatok légyszi mert az is lényeges lenne csak azt elfelejtettem írni. :P
2010. máj. 23. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Állatkert?

Én oda megyek kedden....első randi:)

19/L

2010. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áhh. Fehérváron nincs az a gond. :D Max úgy tudnánk elmenni ha elkérném fateromtól az autót, de ezt így kicsit soknak érzem elsőre hogy elvigyem ide-oda. :)
2010. máj. 23. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok csaj, de egy-két barátnőm volt már. Szerintem inkább vidd valami teázóba vagy hasonló helyre. Beültök, beszélgettek.


Egyébként viszont a bowling jó... kivéve, ha tényleg műkörme van. :) Szerintem vidd el második randira bowlingozni! :) 27F

2010. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én voltam már első randin biliárdozni, szerintem jó ötlet.

22l

2010. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A biliárd ellen:ha a randira szépen felöltözik, akkor elég ciki lesz lehajolni az asztalhoz. Én már jártam így.
2010. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jön be a biliárd meg a bowling.

A párommal az első randin biciklizni voltunk a hegyekbe, majd a hegy tetején egy piknik. Ez nekem nagyon bejött.

Még a teázó, kávézó tetszene. Meg természetesen a séta a természetben.

2010. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17/L
2010. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pl nem tudok biliárdozni szóval nekem ez elég kellemetlen lenne,hogy ott bénázom, bowling az megy de igen igen, azok a fránya műkörmök. :) Szerintem egy teázó az kicsit lehet unalmas. Főleg ha esetleg bekövetkezik az a kínos csend. Az állatkertet nagyon jónak tartom azt értékelni szoktam én is. :) Viszont mivel nincs a környéketeken akkor csak vidd el sétálni egy parkba. Útközben beülhettek egy fagyizóba és nem kell ott ücsörögni órákig mint egy teázóba.

21/Leányzó

2010. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!