Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm rettentően hisztis....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rettentően hisztis. Mit tegyek? Mi bennem a hiba? Talán h sokat beszélünk telón távkapcsi miat? Vagy mert mindent meg adtam edddig és elvan kapatva?

Figyelt kérdés
Elég hisztis a drága, táv kapcsiba élünk, és hétközbe megvisel lelkileg eléggé.Mindent meg adok neki, és egyre durvább a hisztije.Mulhéten és most is kijelentette h nincs értelme ennek a kapcsolatnak, mikor ő hisztizik minden szarságon... Pl tegnap meg bizonyítvány át adón volt, és nem mertem hívni , és ebből lett a baj.. de neki hiába mondom..Meg fogja ölni a kapcsolatunkat a hisztije.. pedig szeretjük egymást, de én lekileg kivagyok teljesen.Cigizek már meg depresziós vagyok, magamba keresem a hibát. De semmit nem tudok felhozni... Egyszer volt a kevés sex miatt veszkedés, de mindíg a hsizti miatt.NEm akarom elveszteni őt mert kegyetlenül szeretem,de 2x vágta a fejemhez h nincs értelme pedig, ő a hibás. Én szenvedek miatta nem ő miattam...Ugy gondolom nincs joga fejemhez vágni ezt.MIt tegyek? menthető még dolog? bocs a helyes írási hibák miatt, de ki vagyok teljesen bukva.anyira depibe vok h lehet munkámból is kirugnak, mert anyira kivagyok :(
2011. jún. 16. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem úgy tűnt, mintha most te hisztiznél itt h már tiszta depis vagy.

Vele kell megbeszélned, de egyébként a távkapcsolatnak semmi értelme sincs, ebben igaza van a barátnődnek. Lehet már csak kényszerből van veled.

2011. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a 2 hét pihenő jót tenne nekünk? egyébként nem hisztizem, tudod nem vagy a helyemben.Tudod létezik a világon olyan férfi is aki mindennél jobban szeret.ÉS meg viseli ha a párja ezt műveli vele...
2011. jún. 16. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tényleg nem vagyok a helyedben, de volt távkapcsolatom, szóval tapasztalatból beszélek sajnos. Ott is én mint a gyengébbik nem voltam a hisztisnek beállítva, mert nekem sem tetszett ez a nagy távolság.

Tarthattok szünetet, hátha úgy megoldódik, bár nem hiszem. Próba szerencse, csak nehogy az legyen h a szünet alatt rájön, h nem is jobb úgy neki, és már nem is kellesz neki. Nem elkeseríteni akarlak, de ez általában így szokott lenni.

2011. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
- nem is.
2011. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet durva, de szakíts vele, mond meg neki, hogy mással szórakozzon és azt is hogy szenvedsz tőle és nézzen magába, ha 1-2 hét után is te vagy a hibás számára, akkor hagyd ott véglegesen
2011. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
egy-két pofont letolnék neki tuti többé nem hisztizne
2011. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is én vagyok hisztisnek beállítva mint nő. Mondjuk köztünk 2000 km van jelenleg. Talán van benne valami az elmúlt hetekben tényleg sokszor akadtam ki. Eléggé önbizalom hiányos és mindenkivel szemben bizalmatlan vagyok. Ez is megnehezíti a dolgunkat. Ha hisztizek le vagyok cseszve mondjuk nem mindig joggal, mert van amikor nem hisztizek de ha írok ezt nehéz eldönteni én jobban szeretem megbeszélni a problémákat mintsem kiakadni és nyávogni. Viszont általában rájövök hogy hülye voltam. Egyikünknek sem jó ez a távolság őt is felőrli és engem is. Viszont szeretem úgy mint még soha senkit hihetetlenül nehéz vele is mégis azt érzem a hülye fejjel, hogy megéri... Én is mondtam már neki, hogy semmi értelme így folytatni. Szakítani sem tudnék és nem is akarok. Próbáld meg jól helyretenni a barátnődet persze csak szóban mondd el neki, hogy neked is rengeteg problémád van és főleg miatta, talán használ neki. Én legalábbis változtam mert szeretem. Ha már egyikőtöknek sem jó akkor szakíts...


21/L

2011. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!