Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose volt még barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt még barátnőm. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok, lassan 16 és sose volt még barátnőm. Jó, tudom most mi játszódik le az olvasók fejében. "hogy még fiatal vagyok ehhez meg még nem is kell barátnő ennyi idősen." Nem tudom ki, hogy gondolja szerintem nem így van. Már rengeteg ismerősömnek volt barátnője, nem is 1. És néha elég cikinek érzem amikor megkérdik hogy volt-e már barátnőm vagy csókolóztam-e már és azt kell rá válaszolnom hogy nem. Sokan ekkor kiröhögnek, mások meg megsajnálnak. Nem tudom mér nem találok olyan lányt aki vonzódik hozzám és én is hozzá. Általában gyakran kimozdulok otthonról, haverokkal, stb. Disco-ba nem szoktam járni, főként mert az ismerőseim közül se megy senki. Nincs nagy haveri köröm se. Átlagosan 2-3 emberrel szoktam kimozdulni otthonról. Lánnyal szinte sose szoktam együtt lenni. Volt olyan eset amikor egy-két lánnyal randiztam, de abból se lett semmi. Nem mondhatnám magam visszahúzódónak, hamar be tudok illeszkedni és a barátkozással sincs bajom. Csak a "csajozás" az amit úgymond egyszerűen nem tudok jól csinálni. Ez az én véleményem, biztos van olyan aki azért ezt máshogy gondolja. Most nem azért mondom el ezeket hogy sajnáltassam magam. Hanem hogy válaszokat, tanácsokat kapjak arra, hogy mit tegyek ahhoz hogy el is érjek valamit a "csajozás" terén.
2010. okt. 12. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Én 17 vagyok és még nem volt barátnőm...

Egyszerűen nem vagyok bátor csajozás terén... Szerintem veled is ez a gond. Nade elvileg 100%, hogy a világon mindenkinek lesz egyszer csaja/pasija ha nagyon akarja :D Gondolkodj így.

2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ezt ugyanúgy gondolom ahogy te, csak lány létemre és 17 évesen=/.Mindenki mondja, hogy jajj nem gáz, meg semmi, de sztem az, legalábbis én úgy érzem. Bár lehet ezt csak azok érzik így, akikről szó van, külső szemmel nem az. Egyébként adnék tanácsot csajozás terén, csak éppen nem írtad le, pontosan mi a problémád vele:D
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem gáz. 18 vagyok és nekem sem volt még barátnőm. ez van :D
2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ne legyetek már hülyék :D nem meleg...csak várni kell ...nekem is ezt mondták...én már 4 éve várok az uccsó kapcsolatom óta ami 1 hétig tartott(nem kérek kommentet)aztán a csaj megcsalt...szal nyugi és türelem :)
2010. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kösz rita tőled is! értelmes válaszokat várok nem baromságokat.
2010. okt. 12. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó ég, 15 évesen még hova akar valaki barátnőt? Az a baj, hogy már lassan az a természetes, ha ennyi idősen több "kapcsolaton" vagy túl, mint ahány ujjad van és már gáznak érzed, ha még szűz vagy.

Ráérsz, hidd el. Abban sincs semmi gáz, ha 18 évesen nincs még senkid - egy lány szemmel mondom. Ezért nem fog rád egy csaj sem ferde szemmel nézni.

2010. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jah és mégis kivel szerzi meg a "rutint"? az anyjával? gondolkozz már ember! nem arról van szó h divatból csajozunk hane arról h tapasztalatot is kéne szerezni...hejj de így kitől tanulja meg? -.-"
2010. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz helyzet.Lányként én is nehezen tudnék most tanácsot adni neked.

Az ok egyszerű:nagyon különbözőek vagyunk.Rengeteg korombeli lány ismerősöm könnyűvérűnek mondható,mindig mással kavarnak,több fiúval lefeküdtek már stb.Ugyanakkor nagyon sok olyan lányt is ismerek,aki nem adja (ilyen) könnyen magát,kedves,vidám lány.Na most ez a két típus ég és föld.Tehát tanácsot adni nem igazán lehet,mert nyílván máshogy lehet egy könnyűvérű és egy normálisabb lányt meghódítani.


Nekem sem volt még barátom.Én ezt nem tartom kínosnak.Majd lesz,ha eljön az ideje.Nem fogok akárki,jött-menttel járni csak azért,hogy elmondhassam magamról,hogy "igen,volt már/van pasim".Nekem egy fiú nem csak ennyit jelentene.Ha én járnék valakivel akkor azt a fiút tényleg szeretném és megbíznék benne.Nem találtam még ilyen fiút,ezért nem volt még barátom.

15/L

2010. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
úristen...:O köszönöm, köszönöm h létezel és táplálod a reményt h élnek még ilyen lányok a bolygón :O köszi...tényleg, ott a pont...
2010. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy kitol tanulja meg?

Ime Confucius egyik orok igazsaga:

"Mondd el, es elfelejtem,

Mutasd meg, es megjegyzem,

Hagyd, hogy tegyem, es megertem."


Nem ezen az oldalon tanulod meg a csajozas csinjat-binjat, hiaba gyakorikerdesek.hu a neve. Keresd a lanyok tarsasagat, aztan koncentralj arra/azokra, aki tetszik. Utana probalj tobb idot veluk tolteni. Lesd el, hogy a haverok hogyan csajoznak. Es itt veget is er az idezet elso sora.

2010. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!