Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyamatos randizás - Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos randizás - Kezdek nagyon kiégni már. Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy csúnya szakításom, és csak most jutottam el oda, hogy jöhetne már valaki más. El is kezdtem a Tinderen ismerkedni, de zsinórban olyan pasikkal találkoztam, akik sajnos nem jöttek be nekem (nem volt meg az a bizonyos kémia). Viszont én bejöttem nekik, akartak is találkozni még, de nem akartam áltatni őket.

Már kezdtem volna feladni, de találkoztam végre egy olyan sráccal, aki nagyon szimpatikus volt, de vele meg úgy váltunk el, hogy"majd beszlélünk", és azóta sem írt :( Akik nekem tetszenek, azoknak én nem jövök be.


Nehéz nagyon ez az egész. Ti hogy bírjátok? (Oltogatásból nem kérek)


2017. aug. 11. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a Tinder? a tinder az egyik legnagyobb szextárkereső.... ott kapcsolatot találni... mint tűt a szénakazalban kb....
2017. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul bírtam, kb. az volt a helyzet, mint nálad. Egy év után feladtam, tök gáznak éreztem. Megállapítottam, hogy én csak a lúzereknek kellek, aki meg nekem kell, az engem tart annak. Szóval feladtam. Szereztem egy macskát, hogy igazi vénlány legyek. Berendezkedtem az egyedül élésre. Utána ismertem meg a mostani páromat, tök véletlenül egy buszmegállóban. De sajnos nincs mindig heppi end, van ismerősöm, aki évek óta randizgat és egyre elkeseredettebb.... Kitartás!
2017. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Tinderen a férfiak 90%-a dugni akar, és ez a Tinder profilja is, mivel szextárskereső (volt) eredetileg.
2017. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nem szeretem a 444-et.. mert olyan amilyen... de itt jól össze van foglalva, mi a tinder...


Itt a Tinder, a legszemérmetlenebbül szexre utazó alkalmazás az internetes társkeresés történetében


Margó (26)

Jópofa alkalmazás, pont annyit nyújt, amennyire jelenleg én képes vagyok pasizni, meg tök jó, hogy nem tudnak csak úgy rád írni emberek, csak azok, akik neked is 'tetszenek'. Ránézésre meg tudom állapítani valakiről, hogy bejön vagy nem, de nem kell hosszú beszélgetéseket folytatni a semmiért. Én alapvetően a szexért regisztráltam, kábé minden 15. csávót jelölök be. Egyvalakivel jutottunk el randiig, jól bebasztunk, de nem volt szikra. A baratnőim viszont egyéjszakás kalandokig viszik a beszélgetéseket.


Felejtsd el a tindert, ha komoly kapcsolatot akarsz.


Elég hosszú írás.

2017. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Interferencia ***** válasza:
Amúgy te is ráírhatsz a szimpatikus srácra.
2017. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem randizni sincs kedvem... Szeretnék egy komoly kapcsolatot, amit valahol ott kezdenék, hogy már együtt élünk. Tudom, elég hülyén hangzik, de nekem semmi kedvem ahhoz, hogy smúzoljak egy újabb lehetséges, de szintén csak dugni akaró pasival, akinek a végén kamuzol valamit a holnapi korán kelésről és inkább lelépsz, hogy nézhess még egy filmet este... A férfi felhozatal számomra szánalmas, és nem szépfiúkkal ismerkedek.
2017. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 whynot ***** válasza:

Én 24 évesen voltam így (5 éve), le voltam égve, kiégtem, tele volt mindennel és mindenkivel a t...m, az akkori munkámat utáltam... stb, idegből kerestem a kapcsolatokat...

Rá egy évre, mikor már elhessegettem a démonjaimat és kezdtem újra mosolyogni, örülni az élet apróságainak, akkor találkoztam teljesen véletlenül a mostani párommal.

Hagyd a netes társkeresőket, próbáltam 4 kapcsolat össze is jött, de egyik rosszabb volt mint a másik.

Személyesen a legjobb ismerkedni.

2017. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 whynot ***** válasza:
#5 A randizás az egyik legjobb része, mikor még van tétje a dolgoknak és mindig egy valakire gondolsz, a folyamatos izgalmi állapot :)
2017. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Legalább normálisan állsz hozzá, és megmondod nekik, hogy részedről nem oké. Az meg evidens, hogy aki neked bejön annak te nem. :)

Ez van, majd megtalálod akinek te is bejössz, meg neked is szimpatikus. Persze ehhez kell türelem, nem kevés. Ahogy valaki írta, neki már nincs kedve ismerkedni, de a kapcsolat jó lenne, és onnan indul, hogy már együtt laknak.

( ezen jót mosolyogtam, köszi annak aki írta )

Sajnos a kapcsolat az ismerkedéssel kezdődik, uh fel a fejjel és kitartás!

2017. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Könnyen, Kérdező - hagytam az egész párkeresési cirkuszt a 3,14csába, mert feleannyit nem ér, amennyit bajlódni kell vele. Beleölsz csomó pénzt, időt, energiát, oszt a végén ott vagy, ahonnan elindultál, csak ezer darabra törték közben a szívedet. Megérte?


Sokkal egyszerűbb a minőségi egyedüllétet választanod, és azt tenni, úgy élni, ahogy NEKED jó, magasról szarni a többi emberre. Előbb-utóbb úgyis ez lesz a vége, a kérdés csak az, hány százezer szpás kell hozzá, hogy rájöjj magadtól is.

2017. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!