Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hezitálás féfirészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hezitálás féfirészről?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi a kb. 8. randi után is hezitál -mert még mindig az előző szakításán elmélkedik, annak lehet jó vége? Lehet belőle vajon igazi, jó kapcsolat? Tudom, nem mi döntjük itt el ezt, hanem az élet, de néha kiakasztanak.

2017. aug. 3. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor úgy érzem, hogy a nők azok szeretik a rögösebb utat járni, inkább összejönnek depresszióssal, érzelmi analfabétával, családos emberrel, drogossal, autistával, mintsem csak egy szimpla valakivel.
2017. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ütös válasz :)
2017. aug. 3. 22:10
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem sok esely van de elofordulhat. Mert ha meg nem lepett tul az elozo szakitasan, akkor Te csak ilyen ex-potlek vagy. Ha van idod pesztralni es hagyni hogy feldolgozza az elozo parkapcsolat es kibirod, hogy 9x rajon hogy az exet szereti, birod az elozo kapcoslatos sztorikat, birod hogy 10x azt mondja hogy nem randizik veled, de 11x visszajon... ha ezeket kibirod az elejen, lehet belole jo kapcsolat.
2017. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi úgy jön velem randizni, hogy az előző szakításán elmélkedik, akkor felejtős. Én sem tudtam úgy ismerkedni rendesen beláthatatlan ideig senkivel, hogy még bennem volt sok emlék az exemmel kapcsolatban élénken. Nem is a másikat értékeltem, csak mértem a volt páromhoz, meg nem esett jól tőle az ölelés sem, mert még a volt páromra emlékeztetett minden ilyen kis gesztus. Ez kb fél-egy évig tartott... Szóval szerintem hagyni kell.

21L

2017. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, ahogy írtátok...
2017. aug. 4. 12:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1es ìr nem rossz de szerintem csak a kihìvàst szeretik , mint a sűlt galambot aki a szájába repűl! Most viszont a pasinál te vagy kérdező a madár aki kitart melette
2017. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ên jàrtam màr így igaz a 3.randin nyögte be hogy van egy csaj az exe aki miatt szendvedett akkor és utàna màr nem is akartam vele talizni .Lezàrtuk hogy akkor maradjunk ennyibe .Jó döntés volt nem sokkal később az exéhez cuccolt .
2017. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Korábbiak folytatásaképp,ha még érdekel valakit; összejöttünk a sráccal. A jövő hétvégi lagziba,ahova régebben meghívták,nem visz magával. Ezen megsértődtem. Azt mondja,friss kapcsolat. Mikor vihet magával egy férfi egy nőt egy lagziba?! Ha igazán akarná,beszervezhetett volna engem is. Így meg,hogy rájöttem,hogy nem hívott el magától,kicsit jobban felfogtam,hol a helyem ebben az egészben. Nem esett jól.
2017. szept. 2. 20:39
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy gyógykapcsolat vagy számára, nem sok jó sül ki az ilyenekből. Ő még a sebeit nyalogatja a te asszisztalasoddal. Az esküvőre nyilván valószínű azért nem hívott el, mert még nem tud/akar felvállalni.

Egy kis időt adjál neki, hogy átgondolja az eddigieket és lezárja az előző kapcsolatát.

2017. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azonnal felejtsed el. A környezetemben ezt csinálja egy pasi a nővel. De valójában a pasit nem èrdekli a nő, csak jobb híján elmegy vele nèha randizni. Ha egy fèrfi szetetne valamit egy nőtől, annak jelèt adja.
2017. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!