Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, aki minden szempontból ideális számotokra, de kiderülne, hogy hidegen hagyják a társadalmi egyenlőtlenségek?

Figyelt kérdés
Tehát magasról szarik a szegényekre, hidegen hagyják a menekültek, meg úgy ámblokk az összes szegény sorsú ember. Baja nincsen velük,de nem érdeklik őt az efféle a problémák, csak a saját szeretteinek, barátainak a sorsával foglalkozik, akik ezen a körön kívül esnek, azokról nem igazán vesz tudomást.
2017. aug. 13. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Who the fu*k is dzsézászkrájszt.

Mondd csak,van-é néked bármi tulajdonod?

Ideje lenne szétosztani nem gondolod?

2017. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mivel pont leszarom oket en is. Mit csinaljak veluk? A sajat eletem erdekel, ennyi.
2017. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csakis olyan emberrel jönnék össze, aki naponta legalább hatszor kiposztol fészbukra valami megható szarságot a szegény éhező afrikai gyerekekről meg a menekültekről, de amúgy egy szalmaszálat nem tesz keresztbe értük.. :D
2017. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben zavarna, mert engem se érdekel túlzottan. Egyedül a kóbor állatok sorsa érint érzékenyen, viszont azokat se hurcolom haza. Inkább az alapítványok munkáját segítem tárgyi adományokkal, önkéntes munkával.
2017. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy pszichopata vagy csak faasz.
2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember tud bármin is változtatni? Ha a szeretteivel foglalkozik, csak idegenekkel nem, az nem zavarna. Megvannak erre a megfelelő szervezetek, akiknek ez a dolga. Véleményem van, de én sem pörgök ezeken a témákon állandóan.
2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Hat igen a legtobb emberben nincs tarsadalmi szolidaritas, mi ebben a nagy dolog? Hiszen "eleg nekem a sajat eletem, az is eleg nehez". Gondolom o is igy gondolkodik.
2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, úgyhogy igen
2017. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Ezt a kérdés mi értelme volt feltenni? Szerinted a nők hány tizedszázaléka foglalkozik egyáltalán a szegényekkel meg en bloc a szerencsétlen sorsú emberekkel? Vagy eddig egy szikla alatt éltél haver? Ha pedig provokatív céllal írtad akkor nagyon mellélőttél, mert senkinek nem lesz lelkiismeret furdalása (a nőknek meg aztán főleg nem) nyíltan megmondani, hogy lesz**ják a lúzer/szerencsétlen embereket.
2017. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se érdekel, hogy téged érdekel e valami :D
2017. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!