Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért olyan fura egyeseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért olyan fura egyeseknek, hogy komoly kapcsolatra csak olyan lánnyal fogok összejönni, akit szeretek, illetve, hogy házasságot, gyerekeket akarok a jövőben?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ez a normális, egyesek mégis úgy néznek rám, ha mondom, mintha valami ufó lennék. Nekem csak úgy nem kell kapcsolat, képtelen lennék úgy párban lenni, hogy nem szeretem őt. Inkább várok az igazira, tudom, h ezt sokan elcsépeltnek tartják, de én hiszek benne, hogy igenis van olyan lány, akivel teljesen összeillünk, csak még nem találtam meg. A legnagyobb vágyam csupán ennyi, hogy találkozzak egy ilyen lánnyal, akivel családot alapítunk és élünk békességben.
2017. aug. 13. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kik neznek rad emiatt furan? Mifelenk ez az alap, persze lehet 20 evesen meg nem gondol senki csaladalapitasra, anno nekem sem ez volt az elso gondolatom, amikor randiztam egy sraccal, hogy vajon milyen apa lesz... De az mindig alap volt, hogy szeressem a masikat.
2017. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én se most akarok családot alapítani, csak majd egyszer. Egyébként budapesti vagyok és itt sokan úgy gondolkodnak, hogy soha nem akarnak gyereket vagy házasságot.
2017. aug. 13. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig mindegyik kapcsolatomhoz úgy álltam hozzá, hogy hosszútávra terveztem. Sajnos, nem mindegyik srácba voltam szerelmes, de megvolt az összhang, esélyt adtam a dolognak, abban bízva, hogy majd kialakulnak az érzelmek. Nem így lett. A legutóbbi barátomba voltam szerelmes, de visszakaptam az élettől, ő volt az, aki nem volt belém szerelmes. Minden jó lett volna, de hiányzott az a plusz. Most pedig úgy vagyok vele, hogy egy ideig nem is szeretnék kapcsolatot, magamra szeretnék koncentrálni, azonban ha egyszer szembe jönne velem a szerelem, csak akkor mennék bele újra egy kapcsolatba, ha mindketten komoly szándékkal állunk az egészhez. Nyilván nem fogom kifaggatni a férfit az első pár randi alkalmával, hogy összeházasodunk-e. :D De általánosságban biztosan előjönne ez a téma és mindkettőnk hozzáállása, véleménye is a felszínre kerülne.
2017. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is budapesti vagyok (#1) es egyaltalan nem gondolkodnak errol igy olyan sokan. Konkretan nem ismerek egy ilyen embert sem, aki tudja, hogy o SOHA nem akar csaladot.
2017. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én meg sok ilyet ismerek, mondjuk fiatalok még, lehet, hogy később meggondolják magukat
2017. aug. 13. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert negatívan agymosottak.
2017. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!