Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy vagyok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila2438 kérdése:

Lányok ti hogy vagyok azzal hogyha egy ismeretlen srác köszönne nektek pl:metrón?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Nekem csak ne köszöngessen, van pasim.

21L

2017. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem venném észre, hogy nekem szól a köszönése, nem figyelnék fel rá.


22N

2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Volt már ilyen, igazi nyomulós "heló cica, dugnálak"-nézéssel körítve. Kb. felállt a hátamon a nem létező szőr, és imádkoztam, hogy egy fapofával visszaköszönés (hiszen nő vagyok, nem tehetem meg, hogy ne hozzam a minimál udvariasságot -.-') legyen elég neki, és utána hagyjon békén.
2017. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tök vacak az arcmemóriám, szóval simán azt hinném, hogy már találkoztunk, csak nem emlékszem. Visszaköszönnék.
2017. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

1#

Ki a sz@rt érdekel, nem ez volt a kérdés, de jó neked.

De teljesen megértek mindenit, Budapesten én is vigyáznék, szerencsére falusi vagyok.

2017. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Mivel nem ismerem, azt gondolnám h nem is nekek szólt a köszönés, hanem valakinek mellettem/mögöttem.

Ha mégis egyértelmű lenne, akkor meglepetten, de visszaköszönnék.

2017. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanúgy vannak vele mintha ismerős köszönne: jóképütől cuki, nem jóképűtöl idegesítő
2017. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolnám, hogy na ez összekevert valakivel...
2017. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Én eléggé magamba mélyedve jövök megyek, szóval ha ismerős köszön rám azt sem mindig fogom fel. Általában gyorsan visszaköszönök, mert nem akarok senkit megsérteni. Ha viszont azt látnám hogy nem ismerős, akkor elfordítom a fejem. Ha ebből nem esik le neki, hogy nem szándékozok idegenekkel csevegni, akkor egyszerűen arrébb mennék.

Sajnos az a tapasztalat, hogy mikor idegen szólít le az 90%-ban pénzt akar kunyerálni, a többi vagy rám akar sózni valamit, vagy bolond (nem vicc sajnos), vagy néha útba igazítást kérnek.

2017. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
visszaköszönnék, ha észrevenném, hogy nekem köszönt, ha szimpatikus kinézetű normálisan, ha viszont látom, hogy valami rosszarcú fazon, akkor talán egy értetlen grimasz társaságában köszönnék, vagy éppen sehogy, elkerülné a figyelmem
2017. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!