Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy vagyok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila2438 kérdése:

Lányok ti hogy vagyok azzal hogyha egy ismeretlen srác köszönne nektek pl:metrón?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Általában zenét hallgatok és bele vagyok bújva a könyvembe, szóval nem is nagyon venném észre ha valaki köszönne. :D
2017. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Leszarnam. Ne koszongessen valami idegen.
2017. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Visszaköszönnék,nincs senkim.Pláne,ha még a típusom is,magyarán mediterrános kinézetű.:O
2017. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Észrte sem venném. Vagy valóban nem, vagy úgy csinálnék.
2017. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen srác, milyen témában és milyen hangnemben. Nyilván a kérdés az ismerkedésről szól, de azért, van, amikor annyi a téma, hogy "Szia, Nem tudnál adni egy zsepit?"... na, az senkitől nem zavar. Imserkedésnél van egy szint, ami alatt az is frusztrál, ha amúgy udvarias - itt most nem arra értem, hogy alfa macsó legyen, hanem arra, amikor olyan szinten 100x igénytelenebb nálam, hogy már nekem sértő, hogy megfordul a fejében, hogy van esélye (múltkor is egy hótt dzsuvás bőrű, ruhájú, rettenet büdös cigány pasas nem akart rólam leszállni, hát... izé...).

Ha már igényes, akkor ha udvarias, akkor nem zavar, akkor sem, ha nem tartom vonzónak. Csak ne legyen megsértődve, ha visszautasítom, mert foglalt vagyok.

2017. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15ös ha a köszönő jobb pasi lenne az aktuális hapsidnál akkor fél pillanat alatt felszabadítanád magad a kapcsolatból... ismerem a nőket
2017. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az összes nővel beszéltél már? :D.

Én meg magamat ismerem, gyanítom jobban, mint te.

2017. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam hogy ez elítélendő csak vállalja fel ilyenkor a nő hogy( Sanyi mindketten a boldogságot keressük, hát jött egy versenyző aki mellett majd könnyebben megtalálom), vagyis a preferenciáját és ne szakítson elmúló kémiára a meg tűzre hivatkozva úgy hogy utána közvetlen tök véletlen azonnal belebotlik valakibe -az átlátszó elmondása alapján..... Mert azért az se normális hogy nem merjük ( még házasság előtt) lecserélni a párunkat mert az szomorú lesz...."biztos" jobb inkább x számú közös gyerek után válni
2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én felvállalom, hogy nő vagyok, de azt nem, hogy ilyen könnyen el lehet engem csábítani a párom mellől, mert nem igaz. Azért sajnállak, ha te csak ilyen ringyókkal jöttél össze, de ha az 5. is ilyen, az azt is mutatja, hogy te honnan választasz.
2017. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Többször is leszólítottak már idegen pasik az utcán. Voltak, akikkel beszélgettem egy is egy kicsit, amíg vártunk a buszra. Olyan is volt, aki fotózni akart engem (16 éves üde fiatal lány voltam akkor). Persze amióta foglalt vagyok, nem fogadok el randi meghívásokat. De szerintem nincs abban semmi rossz, hogy beszélgetek emberekkel.
2017. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!