Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire néznének le, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznének le, ha összejönnék egy férfival és én lennék, akivel úgymond a pénzéért vannak?

Figyelt kérdés

Tehát, én vagyok a nő, és nagyon sok pénzt keresek, a karrierem elég jól alakult. Viszont engem valahogy egy férfi sem akar komolyan venni, mindig csak szex, pedig nőies vagyok és igényes a külsőmre.


Randizgatok egy férfival, aki munkanélküli, és úgy alapvetően életképtelen, valószínűleg egész életében nem viszi majd semmire. De hihetetlenül határozott, és tudom, hogy ez elég bután hangzik, de mellette nőiesnek érzem magam. Még akkor is, ha csak én fizetek mindent, és tudom, hogy erre megy ki. Nyilván nem egy életre tervezek vele, csak amolyan ideig óráig szórakozás, de félek ezt felvállalni mások előtt, hogy egyáltalán szóba állok valakivel, aki egy tipikus otthon ülős lúzer és én fizetem a programjainkat.


Ez mennyire gáz? Fordított esetben egy sikeres férfi simán eljátszhatja, de engem nőként nem fognak megszólni?


2017. aug. 16. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, bolondnak néznek inkább, a másik fele, hogy egy ilyen piócától megszabadulni se tudsz, ráadásul előbb utóbb le fog húzni téged egy nagyobb összeggel ezt garantálom. Rengeteg hasonló nőt láttam már ilyen helyzetben, akik útólag a fejüket fogták. Inkább várj egy normálisra.
2017. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne add ennyire lejjebb könyörgöm :( Sok értelmes,jól kereső, figyelmes férfi van a világon. Soknak még az se akadály,ha a másik diák még(mint én). Neked az olyannál is van esélyed,aki elvárja,hogy egy nőnek legyen egzisztenciája. Használd ki a lehetőségeidet. Egy olyan pasival semmiképp ne gyere össze aki csak lehúz,és ambíciója sincs, hogy akár ketten együtt vigyétek valamire.
2017. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem az arany középút a helyes. Utálom amikor a nők csak gazdag férfiakat keresnek. Azonban valami munkája mégis csak legyen azért szerintem...
2017. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen at erzem a helyzetedet.

Az a gond hogy egy ido utan megfog valtozni a ferfi es kezd elszaladni majd vele a lo.. Nalam mindig ez tortent, de relem neked tobb szerencsed lesz :)

2017. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kerdező én is kibaxottul határozott vagyok

Hm?

2017. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Elég sz.@r ügy,ha nő létedre fizetni,megvenni kell egy kis kolbászkát! :D Tudod mit szoktak mondani: Azért a kis kolbászkáért nem kell ám megvenni egy egész disznót! :D

Te beteg vagy,pénzedet kezelésre költsd inkább! :)

2017. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy nem, hasonloba csusztam bele:-)

De en meg konyoroghetek is a programokert, amiket en fizetek:-))))

Amugy az teljesen mindegy, mas.mit gondol.

En egyelore

2017. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok, veletlenul kuldtem el felkeszen...


Szoval, mi hivatalosan nem jarunk, csak szexelgetunk. De en veszek mindent, ha kell, en kocsimmal jarunk, belepot fizetek, stb...

2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal törődj, hogy mennyire néznének le, hanem, hogy jó- e ez így neked. Ha igen, kit érdekel, hogy más mit gondol?
2017. aug. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!