Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti mivel készültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mivel készültök arra az eshetőségre ha felmenne hozzátok egy lány (friss ismeretség), milyen kajákat, italokat biztosítotok be, ha meg kínálnátok valamivel, miden nap új ágyneműt cseréltek még akkor is ha csak egy két napos?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmivel.
2017. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én em vinnék haza random csaj, csak ha már a barátnőm. Neki meg persze kedveskednék ezzel-azzzal. Szoktam néha sütni is, tuti sütnék kaját kettőnknek. Az ágyneműt meg szerintem nem cserélném.
2017. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Ha randevúzgatós a hangulatom, akkor összeröttyintek valami hazait, egyszerű sali, palacsinta, fajita, tészta, focaccia, quesadilla, vegyestál, hambi (olyan jó nagy buciból) stb. Elképesztően sok lehetőség létezik kajakreálásra. Alkoholizálni sosincs szándékomban, maximum valami középkategóriás búzasörrel lehet öblögetni. Az albiban mindig rendet, tisztaságot tartok, úgyhogy külön paráznom nem kell emiatt.
2017. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
csak bort , ha azt mondja nem szereti akkor másra hajt .. A bor mindent elárul a nőről !
2017. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha már számítok arra, hogy feljöhet a randi után a lány, akkor rendet rakok. Ágyneműt sűrűn váltok, úgyhogy ezzel nem vesződöm. Kaja szinte sosincs nálam, legfeljebb zabpehely, amúgy ritkán eszem itthon. Max. teával vagy kávéval tudom megkínálni, meg szoktam kérdezni hazafele menet, hogy mit enne-inna, és a közeli benzinkútnál veszek. Kábé ennyi...
2017. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 akkor azért mondják, hogy a borban van az igazság :-?
2017. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

egy kis finom Tokaji :D


Hát az Albi az szar, közösen bérlünk egy 3 szobásat

de az egyik kolléga elég trehány állandóan össze van rándítva a tűzhely, a konyha padló, púlt, fürdőszoba...

Hiába feltakarítok másnak ha leejt valamit vagy kiborít, ott hagyja míg rá nem szolok.

2017. aug. 17. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Tokaji.....szóda nélkül ?! :p

31/f

2017. aug. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Még valami olcsó borból megértem ha fröccsöt csinálsz de ebből nem :)).


Fröccs helyett akkor már inkább :P (szódáva vagy kóláva)

https://www.youtube.com/watch?v=-Okv5ZlplGk

2017. aug. 18. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!