Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívnátok egy randevúra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívnátok egy randevúra egy olyan nőismerősötöket, aki (. )?

Figyelt kérdés

- szép (ízlés kérdése persze, de tegyük fel hogy most minden válaszolónak tetszik)

- mindig parkettafonásban hordja a haját. Ritkán fordul elő, hogy kiengedett hajjal látod. (Francia fonásnak is nevezik, de mutatok képet, hogy milyesmi [link]

- néha gyerekes, de olyankor kiábrándítóan (a komoly nő szerepet is tudja hozni)

- sokszor lesz olyan érzésed vele kapcsolatban, hogy egyszerűen nem tudod feltérképezni. Bár szinte mindent tudsz róla és jól ismered, és bár könnyen megnyíló típus, de mégis. Újra meg újra azt érzed, mintha nem is ismernéd, mintha semmit sem tudnál róla igazából. (ez elbizonytalaníthat, megijeszthet, csökkentheti a belé vetett bizalmat)

- nagyon könnyen lesz szerelmes (Vigyázat! ennek sokféleképpen lehet hátulütője)

- magas igényei vannak. Nem az anyagiakban, hanem a hűségedet illetően, a figyelmedet illetően, a szex minőségét illetően

- kizárólag kézzel készített ajándékra számíthatsz tőle


2017. aug. 18. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A fenti link helyesen.: [link]


Egy zárójel véletlenül bekerült, azért volt rossz.


Csinos női frizura!

2017. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És annyira elszállt magától, mint te?
2017. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Más szóval szeszélyes, minden második férfi láttán azt hiszi magáról, hogy szerelmes, igényei az égben, de közben gyerekesen viselkedik? Ez úgy hangzik, mint egy önmagát nagyon különlegesnek gondoló nő leírása. Nem hiszem, hogy szívesen randiznék vele.
2017. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1-2) nem járnék olyannal, aki nem tetszik. most ennek kellene kizáró oknak lenni, vagy csak ezért járjak valakivel?

3) én is. ennyiből nehéz eldönteni, sokszor az összkép a fontos.

4) ez nagyon misztikusan hangzik(#sarcasm). igaz engem nagyon zavarna, ha 1x1-es lenne a párom, de a túlzott kiszámíthatatlanság(szeszélyesség) zavaró lehet hosszú távon, ez viszont nem egy két nap alatt derül ki.

5) ha egyik nap engem imád, másik nap rájön, hogy halálosan szerelmes az XYZ-be, akkor az ugye elég rosszul veszi ki magát. de ugyanúgy, ha belém lesz szerelmes halálosan 1-2 nap után az felveti, hogy biztos én tetszem-e neki, nem pedig kapcsolatfüggő, vagy csak kompenzálni szeretne valamit.

6) szerintem a hűség nem egy extra elvárás. ha viszont "eltilt" a barátaimtól, vagy megmondja, hogy kivel találkozhatok, az nálam kizáró ok. a hisztit sem szeretem, vagy ha azért hívogat a párom, hogy ellenőrizgessen. elvégre felnőtt emberek vagyunk. a minőségi szex szerintem is nagyon fontos egy kapcsolatban, emiatt ezt is alap dolognak tekintem. ha nem működik, felesleges erőltetni.

7) én elég pragmatikus típus vagyok, nem szeretem a "haszontalan" dolgokat. így a 4. spagetti rajz és 2. kagylónyaklánc után valószínűleg sikítva menekülnék. na de komolyra fordítva a szót, én sem szeretem ezt az anyagias ajándékozgatást, ez személyesebb ajándéknak sokkal nagyobb a szentimentális értéke. főleg, ha tényleg kreatív vagy, és jó ajándékokat tudsz készíteni.


szóval, a randizás ellen annyira nem látok okot, de egy párkapcsolatban felmerülhetnek problémák a leírásod alapján.

2017. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!