Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti elhívnátok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elhívnátok egy lányt találkozni még egyszer, ha már 3 alkalmat eddig elutasított?

Figyelt kérdés
Mindig volt valami dolga állítása szerint, pedig amúgy kedves, érdeklődő. Nem tudom, hogy csak le akart rázni vagy tényleg ilyen elfoglalt.
2016. jan. 25. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze,hívd el megint,de most ne hagyd hogy lerázzon..kérdezd meg tőle hogy mikor lenne jó neki..bàrmennyire elfoglalt is valaki,5 perce csak van..
2016. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt másodiknak is csak akkor hívnám, ha éppen nagyon jó kedvem van. Negyedik alkalmat meg már bunkóságnak is tartom, az már zaklatás. Van szája, ha érdekled, akkor majd szól, hogy most ráér. De ugye úgy hívod, hogy 5 perc múlva jöjjön? Úgy szoktam, hogy adok két alternatívát, mondjuk hétfő délután, vagy szombat délelőtt. Ha egyik se jó neki, akkor megkérem hogy szóljon mikor van kedve meg rá is ér.
2016. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ne hívd meg. Ha elutasított háromszor, akkor biztos, hogy nem akar látni. Ha akarna, már rég felajánlott volna egy másik időpontot.
2016. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-t elgépeltem:

... De ugye NEM úgy hívod, hogy 5 perc múlva jöjjön...

2016. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Asszem pont ma láttam ennek a kérdésnek az inverzét...

Mikor volt ez?

2016. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hányszor utasítson még el, hogy megértsd, mi az ábra? Nem, nem hívnám el, elsőre is megértem az elutasítást, ergo másodjára már nem hoznám fel.
2016. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clay Morrow ***** válasza:

Hagyd a francba.

Nem hívnám.

2016. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!